PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226856}

Małe dzieci

Little Children
7,2 31 149
ocen
7,2 10 1 31149
7,4 12
ocen krytyków
Małe dzieci
powrót do forum filmu Małe dzieci

miał pecha grać totalne ciepłe kluchy. A tu proszę, wygląda na to, że on po prostu taki jest

Sol89

Jedno z większych drewien. Być może gdyby nie on moja ocena byłaby wyższa... kto wie.

Sol89

no na pewno w tej roli sprawdził się lepiej niż steven seagal czy chuck norris....

ocenił(a) film na 5
Mothyff

pewnie, polećmy skrajnością, to dopiero argument ;)

Sol89

po 1 - kogo innego mieli wziąć do roli ciepłej kluchy niż aktora który umie zagrać to najlepiej bo takiego przypomina? po 2- uważasz że aktorzy są tacy sami jak role które grają? to uwaga żeby przez okno nie wleciał jakiś spajdermen albo batman.

ocenił(a) film na 4
Sol89

Nie wiem, czy to kwestia aktora, czy postaci jaką miał grać (totalny pantofel), ale też miałam takie wrażenie...Nawet w tych śmiałych scenach erotycznych tak, jakby robił to "za karę" ...W ogóle, to nie ma nic do Kate Winslet ani do jej ciekawej urody, ale żby zaraz zdradzać z nią piękną Jennifer Connely?? ;-) Cały film robiony jakby na siłę i męskie postacie wszystkie irytują, ale też kobiece...Dawno nie widziałam filmu z tak irytującymi postaciami i fabułą....Najnormalniejsza była chyba żona Brada...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones