PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226856}

Małe dzieci

Little Children
7,2 31 149
ocen
7,2 10 1 31149
7,4 12
ocen krytyków
Małe dzieci
powrót do forum filmu Małe dzieci

Naprawdę tak wszystkim wam się podobał? Mnie nie. Film dorobił się wiele zbędnych scen. Był przesiąknięty seksem. Co do uczuć, tych prawdziwych. To okazał je tylko Ronnie.

użytkownik usunięty
Nyuu

Witam,

Kiciu mnie również nie przypadł do gustu, ale seksem to on na pewno nie kapał. Owszem, pierwsze ok. 45minut kiedy to widzimy rozwijający się romans jest perfekcyjnie/życiowo/realistycznie :) przedstawione, można odczuć dreszczyk takowego hehe niestety w tym momencie wkracza wątek "pedofila", który burzy tak misternie zbudowany klimat, dalej reżyser katuje nas samooczyszczeniem w najokrutniejszy, czysto amerykański sposób. Oczywiście prowadzi to do całkowitej odmiany u naszych bohaterów, którzy wracają do swoich rodzin, bosze ile razy można !!! I jeszcze abstrakcyjne zachowanie Kate porzucającej swoje dziecko aby porozmawiać z "pedofilem" - żadna matka nie zostawiła by w ten sposób swojego dziecka.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

pillage jesteś matka? bo ja nie i nie wiem jak zachowuje się matka, co wiecej matka która jak to napisał jeden z recenzentów, nie opiekuje się dziewczynką z miłości a z poczucia obowiązku. a chyba nikt z nas nie ma wątpliwości ze sarah nie była idealną ani nawet dobra matką. uwierz mi, nawet w realnym życiu takowe się zdazają, tylko ze rzadko reżyser decyduje się o tak realistyczny obraz niedojrzałej kobiety z dzieckiem w filmie. jak dla mnie film na 5+. i to głównie za świetne role. chyba bez wyjątku.

użytkownik usunięty
FisherN

"Matka" siedziała obok, i od razu zganiała zaistniałą sytuację. Nie wiem jaką osobą by musiała być matka aby zostawić dziecko aby porozmawiać z "pedofilem"? A realistyczny obraz niedojrzałej matki zostaje zburzony w kilka minut, oj coś za szybko dojrzała i ten realizm gdziej najwyraźniej uleciał.

ocenił(a) film na 9

Niekoniecznie dojrzała. Po prostu zrozumiała pewne rzeczy. Film nie kończy się jednoznacznie :P

ocenił(a) film na 1
Nyuu

pillage jednak znalazła się osoba, której również nie przypadł do gustu ten film ;] Co do odejścia matki od dziecka, wiadomo, żałosne, mogła się przynajmniej obrócić aby widzieć dziecko a nie plecami do dziecka i gadać z Ronnie. Ale jakoś przeżyliśmy ten film co nie? Żyjesz jeszcze?;p hehe, pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Nyuu

Heja:) Muszę przyznać, że zawiodłam się, myślałam, że ten film będzie mocno szarpał emocjami, a tu nic:( Tyle pochlebnych recenzji..chyba miałam za duże oczekiwania..Koniec jest tak śmieszny, że aż pochlastać się mozna:p Oki, facet i cała reszta strasznie są niedojrzali, ale Brad to już po prsotu brak mi słów. Powalająca była akcja z deskorolką, buhehe:D Tak absurdalna w moim odczuciu. To że on poszedł sobie pojeździć z gostkami na desce, chciał być zaakceptowany przez kolejną grupę w takim życiowym momencie jakim była ucieczka z Sarah. Miałam cichą nadzieję, że na placu zabaw będzie miał miejsce dramatyczny finał. Że Ronnie zrobi jej krzywdę, badź jej córce, a Brad nie zdąży zapobiec temu..Coś naprawdę traumatycznego. A tu taka lipa;/

użytkownik usunięty
Ines_14

Kiciu i Ines :) ostatnio niestety coraz częściej po projekcji lub w jej trakcie spotyka mnie zawód.... Pozdraiwam

użytkownik usunięty

PS. jeżeli chciałybyście się nieźle uśmiać przeczytajcie recenzję Małych Dzieci w ostatnim TS.

Nyuu

Ludzie! o co chodzi? dlaczego niby matka mialaby sie nie odwrocic zeby porozmawiac z, nawet, pedofilem. co innego gdyby sie obrocila zeby pogadac z wujkiem wladkiem a dziecko zostawila samo obok pedofila. zreszta nie upraszczajmy. nie kazda matka jest idealna a juz Sarah to taka na pewno nie byla. moja znajoma kiedys odwocila sie od dziecka na pare sekund i spadlo z pralki i to juz czyni ja "nienormalna" matka? paranoja. a winslet moim zdaniem i tak byla swietna. film zreszta tez.

ocenił(a) film na 7
Nyuu

A mnie się podobał. Film zachowany w konwencji American Beauty (choć nie tak dobry). Przyznam, że bardzo wczułem się w klimat tego filmu i losy bohaterów. I ten romans - tak zmysłowy, a zarazem tak realistyczny, nie oderwany od ziemi (samo życie).
Nie uważam, że film był przesiąknięty seksem, a wszystkie takie sceny miały wpływ na rozwijającą się fabułę.
Dałem 7/10

ocenił(a) film na 8
Nyuu

był przesiąknięty seksem, hah:D rozumiem, gdyby to był "matador" albo choćby "marzyciele".. chyba za mało filmów jeszcze widziałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones