Octavia Spencer w nowym filmie reżysera "Służących"

Za jednym z portali: "Rzeczona aktorka wciela się w postać o imieniu Sue Ann. Bohaterka jest samotniczką mieszkającą w cichej miejscowości Ohio. Pewnego dnia kobieta zostaje poproszona przez Maggie (Diana Silvers), jedną z miejscowych nastolatek, o kupno dla niej i jej przyjaciół alkoholu. Bohaterka widzi w sytuacji możliwość nawiązania nieoczekiwanych przyjaźni.
Zatem kobieta proponuje dzieciom sposobność ominięcia picia i prowadzenia samochodu, poprzez wspólne spędzenie czasu w jej domu. Nastolatkowie korzystają z oferty bohaterki, jednak w domu Sue Ann obowiązują pewne zasady. Mianowicie jedno z dzieci musi pozostać trzeźwe, nie wolno im przeklinać, jak również wchodzić na górę oraz muszą nazywać ją Ma.
Niemniej gościnność Ma szybko zmienia się w obsesję. Tak wiec to, co wyglądało na początku jak spełniony sen nastolatków, przybiera formę i posmak przerażającego koszmaru.
W obsadzie znaleźli się również: Juliette Lewis, Luke Evans, Missi Pyle, McKaley Miller, Corey Fogelmanists, Gianni Paolo i Dante Brown."

1

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię