PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765124}

Mama i tata

Mom and Dad
4,7 6 445
ocen
4,7 10 1 6445
5,0 4
oceny krytyków
Mama i tata
powrót do forum filmu Mama i tata

Absolutnie nie sugerować się tak niską oceną na Filmweb !Duża miła niespodzianka.Podchodziłem do tego filmu zupełnie bez przekonania,a tu taka jazda.Ten film to żaden horror - to taka makabreska doprawiona porcją dobrego czarnego humoru,ja się bawiłem świetnie.Naprawdę dobry oryginalny pomysł z tymi rodzicami-mordercami.Kilka scen jest REWELACYJNYCH - moje ulubione to te na porodówce i miny tatusiów przy szybie,czy monolog Cage'a przy stole bilardowym.Na plus trzeba też dodać zaj.....cie seksowną Selme Blair jako mamuśkę,dawno jej na ekranie nie widziałem, a jest na czym zawiesić oko,oj jest.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Oglądaliśmy ten sam film;)Fajnie, że jednak są ludzie posiadający dzieci i mający przy tym dystans.Coś nowego, świetny pomysł.Rozmowa Taty z Synem na chodniku czy Taty z Mamą w "męskiej jaskini" - po prostu rewela.Tak, film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.Motyw z teściami również kapitalny.Końcowa scena...:)A Selma faktycznie śliczna.

ocenił(a) film na 7
OwcaTaCzarna

Ale to czarna komedia więc trzeba mieć dystans do humoru czy filmu. Nie rozumiem ludzi wielki problem robią z filmu ale jak maszerują ulicami czarne la,,,,,, y i otwarcie mówią o modzie nienarodzonych i bezbronnych i to wszystko jest w porządku.

Baal

Dokładnie.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Cały film wymiata. Do tego ścieżka dźwiękowa też super.

ocenił(a) film na 4
kleju30

Świetne dialogi i najlepsze jest to, że coś w tym jest ;p szczególnie wnerw i rozmowa męża z żoną przy stole bilardowym ale kurde reżyserka jeśli chodzi o sceny mordów dzieci mogła by być bardziej że tak powiem wyrazista jeśli chodzi o makabreskę. Sceny w szkole mnie np. bardzo drażniły. Polecam Wam film Opiekunka tam jest dopiero świetny czarny humor i sceny mordów tego właśnie brakowało w Mamie i Tacie.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Zgodzę się, że monolog przy stole bilardowym był dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones