PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790375}
6,8 66 927
ocen
6,8 10 1 66927
5,5 17
ocen krytyków
Mamma Mia Here We Go Again
powrót do forum filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Film ma wiele wzruszających scen, którymi można się delektować, które zapadły mi w pamięć.... Dwie z nich to:
- tańcząca w pomarańczowej sukience śliczna młoda Donna, w gaju oliwnym, wśród starych przepięknych drzew.... (scena mogłaby być dłuższa), istna pochwała radosnego życia!
- w ostatniej scenie zamykanie drzwi kościółka przez Donnę, jej uśmiech, światło.... dla mnie majstersztyk!

ocenił(a) film na 10
andre250

Dla mnie najlepsze sceny to:
-scena Dancing Queen, kiedy łodzie przypływają na otwarcie hotelu, a wszyscy bohaterowie spotykają się po tylu latach (to co wyczyniali Colin Firth i Stellan Skarsgard było urocze :D),
-wzruszająca scena chrztu dziecka Sophie, kiedy Donna i Sophie śpiewają My love, My live,
-scena końcowa, kiedy wszyscy bohaterowie śpiewają Super Trouper ze swoimi młodymi odpowiednikami :D

kari_2001

Dokładnie te, które wymieniliście +

- Sophie z Tanyą i Rosie w czasie Angeleyes
- Donna i Bill na łodzi podczas Why did it have to be me
- scena z Cher śpiewającą Fernando

ocenił(a) film na 6
kari_2001

Zgadzam się: scena końcowa, kiedy wszyscy bohaterowie śpiewają Super Trouper ze swoimi młodymi odpowiednikami!

ocenił(a) film na 10
andre250

Mnie najbardziej porwało Waterloo :)

ocenił(a) film na 9
andre250

scena w której Donna śpiewa "Andante", gdy dowiaduje się że Sam ma narzeczoną, gdy ratuje z Billem konia, gdy śpiewa " When kiss a teather" , gdy Sophia jest pocieszana przez Sama, sceny synchorniczne Sophia- Donna (deszcz, ciąża)

LenaEvaMad

"gdy ratuje z Billem konia"
Z Samem ;)

ocenił(a) film na 9
Raven_86

Fakt xD

andre250

Ta scena z tańcem w pomarańczowej spódnicy, nie sukience;)- przeurocza:))))
Moja ulubiona scena to oczywiście ta z piosenką Andante, andante:)

andre250

+ młody Harry - ciapa, ale urocza ciapa <3
+ Bill i Harry parodiujący Rose i Jack z "Titanica"
+ "Dancing Queen" na statkach
+ chrzest dziecka Sophie oraz piosenka "My love, My live"
+ Cher i piosenka "Fernando"
+ "Waterloo" i choreografia
+ scena końcowa, gdzie bohaterowie śpiewają "Super Trouper"
+ rozmowa Bill'a z Rosie (podczas przyjęcia)

ocenił(a) film na 9
andre250

A mnie rozbroiła scena, kiedy Bill (chyba, wciąż ich mylę) chciał popłynąć promem, a ten sam strażnik od tylu lat mówił mu, że lata nie były dla niego łaskawe, z kolei Harry się starzeje jak ser.... Płakałem ze śmiechu, a cała sala razem ze mną :D

Sir15

Harry i Bill parodiujący scenę z "Titanica".
Ostatnia scena, gdy starsze i młodsze wersje śpiewają razem.

ocenił(a) film na 10
andre250

Zgadzam się w 100% te dwie sceny są fantastyczne :-) Niesamowite i urzekające. Poza tym każda scena z Lily ma niesamowitą moc :-) Jej uśmiech jest strasznie zaraźliwy. Do tego prześmieszne dialogi Tanya'i i Rosie oraz piękne głosy Amandy i Lily.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones