Margines życia

Light Sleeper

1992 1 godz. 43 min.
6,9 391
ocen
6,9 10 1 391
1 189
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Margines życia
 • BlackShit ocenił(a) ten film na: 10

  scenariusz mógłby być lepszy ale wybaczam, bo klimat filmu jest mistrzowski,genialne sceny jak główny bohater jeździ nocą po mieście w połączeniu z muzyką, która cholernie nastraja(musze sobie ściągnąć soundtrack)
  no i Willem Dafoe, nikt lepiej od niego by tej roli nie zagrał, PERFEKCYJNY!

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

  BlackShit Niedługo na Zone Europa będą puszczać. Muszę koniecznie obejrzeć :-).

 • GhostFace ocenił(a) ten film na: 7

  http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=margine...

  polecam DVD, cena taka, że wstyd nie kupić i mamy 16:9, a nie wersja "Zone Europa" 4:3. Na "Zone.." lecą świetne filmy, ale niestety czasem obraz jest tam tak pocięty, że głowa boli. Film z takim klimatem zasługuje na dobrą jakość...

 • Peter2013 ocenił(a) ten film na: 7

  GhostFace Owszem płyta DVD z tym filmem jest dość tania. Kupiłem sobie w sklepie DVDmax. Jednak obejrzałem do połowy i film nas z żoną bardzo zmęczył. Depresyjny, usypiający i nużący. Może dam mu jeszcze drugą szansą. Ale po pierwszym obejrzeniu gdzieś tak do 50 minuty, wydaje mi się niełatwy, dziwaczny, pozbawiony dynamiki. To moje indywidualne odczucie. Na razie trudno mi go ocenić. Może gdy znajdę czas, aby zasiąść do projekcji ponownie.

 • GhostFace ocenił(a) ten film na: 7

  Peter2013 "Ale po pierwszym obejrzeniu gdzieś tak do 50 minuty, wydaje mi się niełatwy, dziwaczny, pozbawiony dynamiki." Dla mnie wygląda to tak jakbyś wypisał same atuty;)

 • Peter2013 ocenił(a) ten film na: 7

  GhostFace Film jest OK. Do 50 minuty akcja trochę się ślimaczy, ale potem fabuła nabiera już tempa. Obejrzałem uważnie w całości. Zakończenie krwawe, ale ogólnie ten film rzeczywiście ma coś w sobie. Z pewnością kiedyś go jeszcze obejrzę.

 • jasiu15 ocenił(a) ten film na: 9

  Peter2013 Sa filmy, w ktorych nie chodzi o akcje, tylko o postacie. Ich powolny tempo wynika z tego, ze takie jest zycie bohatera i chyba sztuczne by bylo gdyby na sile wrzucili sceny akcji?