PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304289}

Margot jedzie na ślub

Margot at the Wedding
5,5 4 126
ocen
5,5 10 1 4126
6,3 7
ocen krytyków
Margot jedzie na ślub
powrót do forum filmu Margot jedzie na ślub

Nie bardzo rozumiem o co chodziło w całym filmie. Wydaje mi się że postacie są za bardzo
skomplikowane, trochę na siłę. Trudne do przewidzenia reakcje i wydarzenia. Główna
postać baaardzo skomplikowana.

ocenił(a) film na 4
dorotiii

Wydaje mi się,że chodziło o pokazanie skomplikowanych relacji w rodzinie.Każda z postaci ma jakieś problemy osobiste, jakieś tajemnice,trudne doświadczenia z przeszłości itp.Postacie mają mnóstwo wad : zdradzają powierzone sekrety, plotkują za plecami, obgadują , szperają w cudzych szufladach ,zdradzają itd...Dla mnie ten film pokazuje wszystko co najgorsze w relacjach rodzinnych.

loki3000

Zgadzam się w zupełności, jest to koncentrat "wszystkiego złego" w relacjach międzyludzkich. Autorzy skupili się własnie na tych relacjach zapominając o tym że w filmie chodzi także o fabułę.

ocenił(a) film na 7
dorotiii

patrząc na ocenę wydaje mi się, że nie tylko ty nie zrozumiałaś o co chodziło w tym filmie. film ma parę istotnych wad ale sam w sobie jest po prostu genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones