PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143515}

Maria Antonina

Marie Antoinette
6,5 59 507
ocen
6,5 10 1 59507
6,5 16
ocen krytyków
Maria Antonina
powrót do forum filmu Maria Antonina

trampki

ocenił(a) film na 9

smieszne, bo między butami z epoki pojawiaja sie niebieskie trampki, mysle ze jest to takie 'puszczanie oka' do widzow, tak samo jak muzyka. ale nie wiem czy kazdy to zauwazyl, jak M.A. wybiera buty, jest muzyka, pokazuja rozne modele i pojawiaja sie w jednej migawce, na krotko trampki. wydaje mi sie ze to dobry zart a nie niedociągniecie, bo film jest dopracowany perfekcyjnie 9/10

ocenił(a) film na 8
bejbelove

Niestety nie wszyscy mają dystans do kina...mi bardzo spodobało się lekkie podejście do tematu.
Uważam, że film jest b. dobry szkoda tylko, że nigdy nie mogę dojrzec tych trampek....

CristineHolly

są przy jej nozkach zaraz na poczatku filmiku http://www.youtube.com/watch?v=cLJ1vuUWprA&feature=related

ocenił(a) film na 8
yoddha

oho widzę, szczerze to wolałabym je od tych wszystkich pantofelków ;D...

CristineHolly

hahaha.
ano wtedy pantofelkow nie mieli za uroczych.
ale sukienki miala wspaniałe wspaniałę wspaniałe !!
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

ocenił(a) film na 10
yoddha

Film cudowny - 9/10, Maria Antonina cuuudowna (ta filmowa i historyczna).

Stroje przepiękne, buty też. ROKOKO rządzi !!!
Tylko mało oddali fryzury. Dosłownie kilka razy Kirsten Dunst miała naprawdę Rokokową fryzurę, częściej miała ładną, ale trochę...za skromną jak na tamte czasy i w dodatku królową.

Na dworze królowej damy miały takie obszerne krynoliny (suknie) i tak wysokie fryzury, że nie mieściły się czasem w drzwiach.
Wiecie np., że historyczna Maria Antonina w dniu szczepienia króla na jakąś tam chorobę miała na głowie imitację szczepienia Ludwika ???

ocenił(a) film na 5
Rosalia_Marisa_Habsburg

rzeczywiście, Wasza Wysokość. niech żyją pretensjonalne nastolatki!

ocenił(a) film na 10
bejbelove

Sofia Coppola chciała wyrazić w ten sposób to, że Maria Antonina jeszcze była zwyczajną nastolatką i nigdy tak naprawdę nie dorosła do swojej roli w tak zachwianym (w tamtych czasach) królestwie. Conversy umieszczone gdzieś tam z tyłu w scenie mierzenia butów przez młodziutką delfinę Francji ma właśnie wyrażać tą niedorosłość. MA bezapelacyjnie cudowna

ocenił(a) film na 7
rocket_queenie

a ja czytałam w jakiejś gazecie że Kirsten Dunst w czasie kręcenia filmu do balowych sukienek nosiła tylko trampki-skoro buty i tak zasłaniał materiał to po co miała się męczyć w pantofelkach.? :P więc to prawdopodobnie jej conversy które zdjęła na czas "przymiarek" :D

ocenił(a) film na 9
Dochuu

no generalnie film mnie powalił. uwielbiam go oglądać i obejrzałam go już kilka razy. mi także podoba się to luźne podejście do tematu. to naprawdę dobry film. 9/10 :)

ocenił(a) film na 10
pooli666

Film świetny :) !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones