PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228865}
6,3 37 308
ocen
6,3 10 1 37308
4,8 5
ocen krytyków
Dead Silence
powrót do forum filmu Dead Silence

Zakończenie..:D

użytkownik usunięty

Zakończenie po prostu miażdży..polecam każdemu ten film! :D

ocenił(a) film na 10

zgadzam się, w życiu bym się nie spodziewała :D

użytkownik usunięty
gypsyjeu

dokładnie! szczene zbierałam z podłogi :D

ocenił(a) film na 8

moim zdaniem jedno z najlepszych zakończeń w horrorach w ogóle!

użytkownik usunięty
manowce

W pełni się zgadzam :D

ocenił(a) film na 7

Zakończenie takie że ciary przechodzą :D Jeśli wahałem się między oceną 6 a 7 to daję 7 właśnie m.in. ze względu na zakończenie.

ocenił(a) film na 5
guliver_filmweb

Wytłumaczy ktoś kim była macocha głównego bohatera ? Ta Marry to nie mogła być bo daty się nie zgadzają co nie ?

ocenił(a) film na 10
Reetz

Spoiler....Jak zrobić lalkę idealna?czyli według Merry nie do odróżnienia z człowiekiem tak prawdziwa, a po drugiej stronie był portret Elli, co znaczy że ona nie była człowiekiem tylko lalka tak wykonana... cały czas kierowała nią Merry

ocenił(a) film na 6

Polecam zobaczyć alternatywne zakończenie jest według mnie lepsze :)

ocenił(a) film na 6
andzia192

Jakie?

ocenił(a) film na 6

Nie powiem, że miażdży, bo film cierpi na za małą ilość bohaterów i na końcu pozostaje już tylko ta macocha i ojciec, więc trochę da się domyślić, ale faktycznie to co zrobiono z ojcem na końcu to bardzo dobrze wymyślono.

Alternatywne zakończenie trochę więcej tłumaczy, rozwiewa pewne wątpliwości, ale finalnie to które jest w filmie przynajmniej mocne jest w swojej prostocie.

ocenił(a) film na 8
RipRoy

jakie jest alternatywne zakończenie?

ocenił(a) film na 3

mnie nie zmiażdzyło, było do przewidzenia

ocenił(a) film na 8
sally_storm

Tak, widzę, że ty należysz do ludzi, ktorzy już po napisach początkowych wiedzą kto zabił (nawet jeśli w filmie nie ma żadnego zabojstwa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones