PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775731}

Martwy świat

Future World
3,4 1 313
ocen
3,4 10 1 1313
Martwy świat
powrót do forum filmu Martwy świat

I dajcie to na 2018 rok a nie kurde aby to w 2017 siedziało dalej.....

https://www.youtube.com/watch?time_continue=124&v=uljtvXrkdbc

MaXXi

bardzo uboga wersja "Mad Max", oj źle to wygląda

DefinicjaStylu

A ja z chęcią obejrzę bo uwielbiam 'Mad Maxa'' zwłaszcza jego ostatnią cześć - Chociaż widać że Future World miał znacznie mniejszy budżet .

ocenił(a) film na 4
DefinicjaStylu

Mały budżet więc nie wymagaj że będzie to film na poziomie Fury Road gdzie budżet wynosił 150milioinów, tutaj zapewne nawet 30% z tej sumy nie było.
No i Franco jako psychol miło będzie zobaczyć.

DefinicjaStylu

I bardzo dobrze. Za 200 mln dolców każdy potrafi nakręcić. A tak reżyser skupia się na scenach walk, pościgach, grze aktorskiej i prezencji bohaterów i opowiadaniu historii, ważniejszych niż jakieś CGI. Jak ktoś woli film-wydmuszkę, to odstawiam do Marvela.

ocenił(a) film na 2
Lucas207

Tu reżyser nie skupił się na niczym. Wolę jednak film-wydmuszkę niż film-g....

ocenił(a) film na 4
MaXXi

Robi wrażenie, zwłaszcza Franco

MaXXi

Naprawdę super. Totalne szaleństwo! Mimo podobieństw do Mad Maxa pokazuje i własną świeżą twarz.

MaXXi

tylko po co ocena tytułu załączona skoro tego nawet jeszcze zapowiedzieli z datą a już widzę, że 8.80 ? niech się wpisze ten który rzeczywiście widział - a może to tylko ocena zwiastunu i potem aby nie komplikować pozostanie jak film wejdzie na ekrany

ocenił(a) film na 5
Ref45

widziałem, kiepski, 5/10, pozdrawiam:)

Ejkiczi

zgadzam się, słabizna i wcale nie chodzi o mały budżet.

ocenił(a) film na 4
Ejkiczi

Też widziałem i nawet dałem nieco niższą ocenę, szkoda bo film prezentował się lepiej na zwiastunie niż finalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones