PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36463}
5,9 7 057
ocen
5,9 10 1 7057
Mary Kate i Ashley: Bliźniaczki na boisku
powrót do forum filmu Mary-Kate i Ashley: Bliźniaczki na boisku

ekstra

użytkownik usunięty

uwielbiam te siostry bardzo chciała bym wystapić na scenie razem z nimi ja tagże jestem młodą aktorką jak one nietylko dlatego je lubię lubię je tagże za to że są zawsze sobą w filmach grają tak jak w prawdziwym życiu prosze pokażcie ten list siostrom pozdrawiam wszystkich fanów .Kto chce pogadać mój numer gg 2360580 a e-mail kasica3@o2.pl
pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa

Małolata weź się najpierw za polski i gramatykę, bo mi wstyd jest, że "jesteś młodą aktorką" taką jak miliony innych dzieci i robisz takie błędy. W naszej kinematografi nigdy nie będzie dobrze :/

ocenił(a) film na 4

Zgadzam się z przedmówcą, bo mi wstyd za ciebie. "Młodą aktorką", ciekawe gdzie?!hi A na temat twoich upodobań to je zmień, bo jak chcesz grać jak one, to polska kinematografia upadnie szybciej i zwiększym hukiem niż samoloty na World Trade Center.

użytkownik usunięty
kati_18

Musicie tak na nią najeżdżać? Lepiej Wam dzięki temu się zrobiło?
Może jej marzeniem było zostać aktorką, taką jak Olsenki, które były dla niej wzorem. Ortografia ortografią, ale temat jest o czymś innym. Chyba każda dziewczynka ma jakieś marzenie, większość chce zostać księżniczką. Czy to od razu powód, by walić je po głowie młotkiem, by spadły na ziemię, bo przecież księżniczkami nigdy nie będą?
Zabijanie w ludziach entuzjazmu jest naprawdę bardzo negatywną cechą. Tak Was to boli, że ktoś chce być taki jak jego idol? Może to i głupie, może wkrótce z tego wyrośnie, ale po co mu to odbierać?

Ja w każdym razie mam nadzieję, że albo Ci się udało, albo poszłaś w innym kierunku.
Lub przynajmniej nie czytałaś powyższych wypowiedzi i nie zrobiło Ci się przykro.

Jak można ganic i mieszac z blotem mala dziewczynke za marzenia i ...ortografie?!?!?!?!? Troche wiecej dojrzalosci prosze bo zaczyna mi byc wstyd za naszych obywateli. Az mnie krew zalewa... Powodzenia w realizacji marzen fanko siostr!:)

PanWidziadelko

można, można, bo ambicje do czegoś zobowiązują:P

igaanime

Nie wiem jak Wy, ale ja chcę mieć aktorki w Polsce, które nie są analfabetami:)

Redgard

przydałoby się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones