PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 51 830
ocen
5,0 10 1 51830
4,8 37
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania
powrót do forum filmu Matrix Zmartwychwstania

Jesteśmy tylko bateriami tej symulacji. Rozejrzyjcie się dookoła. Świat niby taki rozległy i wielki, a większość z was nawet nie widziało jego ułamka. Był ktoś z was kiedyś w kosmosie, widzieliście największe szczyny i dno morskie? No właśnie, większość to tylko opowieści znajomych, i filmy.

A co jeśli to tylko symulacja? Co jeśli drogi czytelniku jesteś tylko odbiorcą i tak naprawdę siedzisz teraz w fotelu w ośrodku, a sztuczne emocje i wspomnienia trafiają do twojej głowy? Nie zastanawiałeś się nigdy, dlaczego ludzie ponad 50 lat temu regularnie latali w kosmos, nawet zaczęły się loty turystyczne w kosmos ponad dekadę temu, a ostatnio nikt nawet o tym nie mówi i nie słyszał? Dlaczego tyle się mówi o super technologiach, supersamochodach a nigdy takiego nie miałeś? Co jeśli jesteś tylko pionkiem w tej grze, co jeśli ta gra nazywa się Roy?

Przemyślcie to.

ocenił(a) film na 8
Sport_Football_Warcaby

I dlaczego znikneły budki telefoniczne? Jedyny sposób wyjścia został nam odebrany...
Argumenty kolegi to akurat kwintesencja kapitalizmu. Wyścig kosmiczny miał być pacyficzną przykrywką na możliwości lotów rakiet dalekiego zasięgu i ich udźwigu (atomówk zamiast lądownika).
Samochody itp.. skoro stare się świetnie sprzedaje to po co tracić pieniądze aby wymyślać nowe?
Bateryjkami jesteśmy bo nasza energia działania jest przeznaczona do spłat kredytów i podatków.

ocenił(a) film na 9
Lenar_R

O czym wy gadacie za głupoty? To jest film wymyślanka, o robotach z przyszłości które trzymają w komputerze i jakiejś galarecie Johnego Silverhanda z takiej starej druzyny "Virtus Pro". Skąd wam takie dziwne wymyślanie się robi?

NieMamSwojegoZdania

heh, tak ? Właśnie niedawno zauważyłem plamę na monitorze ok 4x1cm. Przeczyściłem szmatką dada ok monitor czysty, odłożyłem szmatkę. Przeglądam chwilkę neta, a tu co ??? :O ta sama plama w tym samym miejscu. Znów czyszczę. Trzeci raz już się nie pojawiła. Mam ciarki jak to piszę. Szukam więc takich przypadków w necie i dlatego tu piszę. Zaczynam jednak wierzyć w błąd matrixa. "dwa razy się jednak zdarza"..

ocenił(a) film na 9
iskate

Na zajęciach z przygotowania do życia w rodzinie pani mówiła już dawno temu że to się nazywa dojrzewanie, wtedy ciało chłopaka się zmienia i pojawiają się takie właśnie rzeczy i że jest całkiem normalne kiedy tak siedzisz przed komputerem i oglądasz i mówiła że można o tym rozmawiać i nawet trzeba. Fajnie że rozmawiamy :)
To nie błąd chociaż tak mówił pan z religii, a już na pewno nie w matrixie, prędzej dzieło szatana. A zdarza się nawet więcej jak dwa razy, jak długo działa.
Pozdrowiaski

ocenił(a) film na 1
Sport_Football_Warcaby

https://m.youtube.com/watch?v=vwKLQ38aHf8

Sport_Football_Warcaby

Masz racje. W sumie to chciałbym żeby ten Świat okazał się ułudą utkaną w naszych głowach. Niestety.. jest jak jest. A żeby zobaczyć że ziemia jest okrągła nie trzeba lecieć w kosmos, wystarczy wejść na jedną z najwyższych gór świata i widać zakrzywienie ziemi. Wiem bo widzielem. Może to mały ułamek tego co zobaczyć można, ale naprawdę widać. A może to tez program załadowany w moją głowę? Matrix zmienił moje podejście do kinematografii. Matrix zmienił podejście kinematografii do filmów. Wychowałem się na matrixie i czekam na propozycje czerwonej pigułki . Pozdro rocznik 85

adziu_3

Myślę, że czerwoną pigułkę już wziąłeś w momencie kiedy zacząłeś kwestionować otaczającą cię rzeczywistość :)

Radiw84

heh, tak ? Właśnie niedawno zauważyłem plamę na monitorze ok 4x1cm. Przeczyściłem szmatką dada ok monitor czysty, odłożyłem szmatkę. Przeglądam chwilkę neta, a tu co ??? :O ta sama plama w tym samym miejscu. Znów czyszczę. Trzeci raz już się nie pojawiła. Mam ciarki jak to piszę. Szukam więc takich przypadków w necie i dlatego tu piszę. Zaczynam jednak wierzyć w błąd matrixa. "dwa razy się jednak zdarza"..

iskate

Fascynujące. Odstawiłeś swoje psychotropy czy jak? :D

adziu_3

A co jeśli ci lub wam powiem, że nasza planeta Ziemia jest płaska,a NASA nigdy nie wylądowała na księżycu ani na żadnej planecie?

luke11685_gamerz31w

to się ośmieszysz :)

qbavoo

Tak jak w przypadku głoszenia teorii spiskowych. Można innych zawstydzić i być upokorzony,potępiony przez mainstream'owe media.

qbavoo

Antyewolucja ludzkości.

luke11685_gamerz31w

Ewolucja wirtualnej rzeczywistości.

qbavoo

Woda zawsze jest płaska a płaskie plazmatyczne i tej samej wielkości dyski Słońce i Księżyc napędzane są magnetycznie. Chcecie prawdziwa czerwona pigułkę debile co nie wierzycie własnym oczom ???? Zobaczcie to magister zwyczajny na YouTube!!!! To jest odkrycie matryca " bateryjki"!!!!

grzegorz_orawiec

heh, tak ? Właśnie niedawno zauważyłem plamę na monitorze ok 4x1cm. Przeczyściłem szmatką dada ok monitor czysty, odłożyłem szmatkę. Przeglądam chwilkę neta, a tu co ??? :O ta sama plama w tym samym miejscu. Znów czyszczę. Trzeci raz już się nie pojawiła. Mam ciarki jak to piszę. Szukam więc takich przypadków w necie i dlatego tu piszę. Zaczynam jednak wierzyć w błąd matrixa. "dwa razy się jednak zdarza"..

luke11685_gamerz31w

PARANORMALIA ISTNIEJĄ, ŚMIERĆ NIE JEST KOŃCEM.

AlexRener

Podaj jeden dowod?

eddys

Dowodów jest cała masa. Zjawiska Paranormalne istnieją. Życie po śmierci jest faktem.

eddys

Podaj jeden antydowód.

eddys

Już rzygam tymi kłótniami na tysiącach różnych portali.

eddys

Brak dowodów nie znaczy, że coś nie istnieje. Weźcie się odczepcie wszyscy ode mnie mam już dość życia.

eddys

Ludzie realnie doświadczyli niezwykłego. Nie ma na to racjonalnego wyjaśnienia. Tym wyjaśnieniem są zjawiska paranormalne, które stworzyły świat i duchy. Polecam programy dokumentalne Doświadczyć niezwykłego, Duchy. Jest wiele historii, które nie mają racjonalnego wyjaśnienia. Nie ma sensu ich przytaczać ale co mi szkodzi przytoczmy jedną. Bardzo wielu ludzi ma tak, że mają np nagłe przebudzenie, sen intensywny, znak, np zatrzymanie zegara, pęknięcie czegoś, po czym za parę godzin dzwoni telefon, że zmarł ktoś z ich bliskich. I było to dokładnie o tej samej godzinie, w której mieli nietypowe zdarzenie. Nie tylko takich ale wiele tego typu wydarzeń jest mnóstwo na całym świecie. Ludzie o tym nie mówią bo większość tłumaczy to sobie przypadkiem a inni zwyczajnie boją się wyśmiania. Ale czytam wiele forów i ludzie naprawdę doświadczają tego typu i jeszcze bardziej dziwnych zjawisk. Wystarczy się tylko zagłębić. Ale dla niektórych to wszystko tylko kłamstwo i foliartwo. Wszystkie sny miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Więc raczej nie mogły to być halucynacje, praca mózgu, dmt, przemęczenie ani niedotlenienie. Niech każdy wierzy w co chce. Nie mnie oceniać. Nie widzę w tym nic śmiesznego. Energia zapisuje się. Informacje zapisują się. Nikt nie przepada od tak. Wszechświat w którym informacja ginie były sprzeczny z tym co obserwujemy inaczej przez 14 miliardów lat nic by nie przetrwało więc sugeruje to ukryte siły. Energia nie może zostać stworzona a tym bardziej zniszczona. To kolejna rzecz, która daje do myślenia. Te wszystkie mechanizmy, które znamy to puzzle układanki, a nie kompletna układanka.

eddys

Choruję i leczę się 12 lat u psychiatry i mam już dosyć tego wszystkiego sam tracę wiarę w swoje poglądy i sens życia.

ocenił(a) film na 9
luke11685_gamerz31w

sie zaorałeś chłopie! :D

luke11685_gamerz31w

To się nazywa schizofrenia paranoidalna..

adziu_3

Śmierć nie jest końcem, paranormalia istnieją.

adziu_3

Nie widać krzywizny z najwyższych szczytów. Chyba że z kamerki GoPro.

Sport_Football_Warcaby

"Był ktoś z was kiedyś w kosmosie, widzieliście największe szczyny i dno morskie?" Przemyślałem. Doszedłem do nieodpartego wniosku: zanim wkleisz przeczytaj ;)

Sport_Football_Warcaby

Coś w tym jest..

ocenił(a) film na 8
Marzena_Marzenka

Film ma przekaz i nie tylko ten, zadaniem Hollywood jest zbieranie tylko fortuny pieniędzy i kontroli aby przekaz nie był zbyt jasny, reżyserzy starali sie jak mogli daj najwiecej w ten film.

Obecnie na świecie 2020/2021 jest Pandemia-Covid-Szczepienia. Robią to w sposób kontrolowany i przymusowo. Porównajmy te wydarzenia na przełomie 2020/2021 do Agenta Smitha, też zaczął programować każdego zmieniać kopiować na samego siebie jak wirus można powiedzieć że jest powodnie, pytanie co jest Agentem Smithem?, Covid czy Szczepienia a może jedno i drugie taki podstęp, żeby się nie zarazić weź to a może szczepionka to ta niebieska pigułka? jakaś pluskwa? albo dalszy eksperyment, bo przecież będą następne dawki.

Sami widzicie że na tej planecie coraz bardziej jest parcie na kontrole, telewizje, sieci komórkowe oraz smartfony watche, przede wszystkim banki i płatności elektroniczne, a w przyszłości będą samochody elektryczne (obecnie mówi się o efekcie cieplarnianym głównie spowodowanym przez samochody osobowe, o ciężarówkach samolotach czy wojsku już sie nie mówi, następnie przez kryzys pandemii będą podwyższać ceny paliw wiadomo w jakim celu ).
Tak naprawdę nie znamy historii tego świata, wiemy to co widzieli nasi dziadkowie i ją nam przekazali jeśli zdążyli. Historia ta z książek której uczymy się w szkołach nie jest prawdziwa, zmieniana przez kontrolujących ta jak i z biblią.

Jeśli ktoś chciałby spojrzeć na świat nieco inaczej to zapraszam do wysłuchania czytania czy też oglądania, a najpierw wyszukania Pana Wiesław Matuch jest książka, na youtube, na stronie internetowej czy także Pana Sławomir Piwowarczyk na youtube.
Ja mogę wskazać Wam tylko drzwi, Sami musicie przez nie przejść

ocenił(a) film na 2
Sport_Football_Warcaby

"Był ktoś z was kiedyś w kosmosie, widzieliście największe szczyny i dno morskie?"
Zaiste, są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły.

Leszy2

Fizjologom i fizjoterapeutom...

m4ris

szkoda, że nie ma funkcji "kciuk do góry". ale może w sumie to lepiej, bo bym jeszcze wirtualnego stopa złapała a nie mam ręcznika przy sobie :)

ocenił(a) film na 6
Sport_Football_Warcaby

Jeszcze o tym nie wiesz, ale twój świat właśnie przestał istnieć. Matrix ma cię w swojej więzi. Podążaj za białym królikiem. Łyżka nie istnieje. Wybierz czerwoną. Masz wybór. Doprawdy?

Sport_Football_Warcaby

Ja pier*olę, albo to średnio-śmieszny sarkazm, albo jedna z najbardziej poj*banych refleksji, które ostatnio przeczytałem w sieci.

jfjsas07

PARANORMALIA ISTNIEJĄ.

ocenił(a) film na 1
Sport_Football_Warcaby

widzialem szczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ocenił(a) film na 1
ryan_3

Pytanie jednak czy największe?

Sport_Football_Warcaby

Dobra przemyślałam. Teraz mów gdzie można zobaczyć największe szczyny.

ocenił(a) film na 5
nopopacz

nie wiem gdzie są największe, ale na woodstocku w toikach było dość sporo xD

Sport_Football_Warcaby

Roy to tylko skrót. Chodzi o Bożenę Rojecką z Giżycka. Cały ten świat to jej wtorkowy sen.

ocenił(a) film na 5
Sport_Football_Warcaby

plusik dla autora :) myślimy podobnie.

Sport_Football_Warcaby

Byłem, widziałem.

Sport_Football_Warcaby

Ja widziałem dno morskie jak byłem nad Bałtykiem. Dużo piasku, nic ciekawego.

ocenił(a) film na 6
Sport_Football_Warcaby

Wroc na Ziemie…

BenMaciag

NIE. PARANORMALIA ISTNIEJĄ. ŚMIERĆ NIE JEST KOŃCEM.

ocenił(a) film na 6
AlexRener

Obawiam sie, ze rzeczywistosc jest nudniejsza niz myslisz...

BenMaciag

Obawiam się, że nie masz racji i to co mówię jest możliwe... I niestety. Jest jeszcze ciekawsza niż myślisz...

ocenił(a) film na 6
AlexRener

Na szczęście jest o wiele ciekawsza niż nam to wmówiono :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones