Mayday

2020 1 godz. 53 min.
6,8 3 901
ocen społeczności
6,8 10 1 3901
2 799
chce zobaczyć
4,8 5
ocen krytyków
{"rate":4.8,"count":5}
powrót do forum filmu Mayday
  • Jest to komedia na której autentycznie się śmiałam. Prze-genialny talent komediowy Woronowicza.

Fajna fabuła, świetnie odegrane sceny, przemiłe zaskoczenie.

• Patryk_Siebert ocenił(a) ten film na: 8

7215 Absolutnie się z Panią zgadzam nic dodać nic ująć. Widziałem wczoraj i muszę przyznać że jest genialny 0 nudy cała sala się śmiała. Wszystkiego dobrego w nowym roku

• 7215 Zdecydowanie fajna polska komedia! Duet Adamczyk Woronowicz genialny :) Weronika też cudowna!

• agnzzg ocenił(a) ten film na: 10

7215 To prawda, cała sala się śmiała

• agnzzg W JAKIM KRAJU ZYJEMY . STYCZEN 2020 ?

• agnzzg ocenił(a) ten film na: 10

selden1 Ja byłam parę dni temu na tym filmie

• 7215 Kupiłam bilety na 13tego stycznia. Obsada świetna, więc liczę na dobrą zabawę.

• basiaz1970 ocenił(a) ten film na: 6

alamak1990 Niedociągnięcia scenariusza nieważne, Woronowicz i Adamczyk - zwłaszcza ten pierwszy - potrafią zagrać wszystko. Chwilami jest śmiesznie, fajnie, jak nie na polskiej komedii współczesnej...

• Mortizia ocenił(a) ten film na: 7

7215 Film

• Mortizia ocenił(a) ten film na: 7

Mortizia Film naprawdę ok. A Woronowicz - po prostu świetny!!!

• jk3 ocenił(a) ten film na: 2

7215 Nie zgodzę się,
    film naprawdę słaby,
    kilka zabawnych momentów to za mało.

• 7215 Nie chodzę na polskie komedie. Znajomi wyciągnęli mnie, poszłam z nastawieniem że jak zwykle będzie zenująco i nieśmiesznie.
    Film mnie zaskoczył! Śmiałam się prawie cały seans. Bawilam się świetnie, jak nie na polskim filmie. Polecam

• karolina_lotos ocenił(a) ten film na: 8

7215 szczerze powiedziawszy mocne zaskoczenie. Dostałam bilety, więc mówię " no trudno, pójdę ", a tu Woronowicz, i nawet Adamczyk który nie wkurza. Ekranizacja sztuki, która została uwspółcześniona, ale nie straciła na humorze.

• 7215 film słabiutki, wychwalają fejkowe konta dystrybutora

• Laksandra ocenił(a) ten film na: 7

Kinomaniakwarszawski W takim razie dystrybutor "kupił" też ten wielu dziennikarzy z gazet i portali. Gdzie nie spojrzę naprawdę niezłe recenzje. Wiesz, też mnie zaskoczyło, że ten film żre w wielu scenach, ale może trzeba się cieszyć i liczyć, że polska komedia znowu wraca na dobre tory.

• Laksandra To co w niej Cie smieszylo? Gra aktorka Woronowicza to mistrzostwo, reszta to odgrzewany kotlet. Jaki? Chociazby Och Karol.

• Laksandra ocenił(a) ten film na: 7

Kinomaniakwarszawski Tak Woronowicz, tak zamieszanie i tak Adamczyk, bo widać, że grał na luzie. Serio, widziałam sporo głupkowatych komedii amerykańskich, których humoru nie kupiłam. Ten tak, nawet jeśli nie zaskakujący i czasem przaśny. Wolno mi, a co!

• Tosiaa93 ocenił(a) ten film na: 7

Laksandra Popieram koleżankę wyżej, w porównaniu do naprawdę głupich komedii amerykańskich (a jest takich wiele) ten film wypada naprawdę nieźle. Wiadomo, sceny są na różnym poziomie, jedne lepsze, drugie gorsze. Jednak całość trzyma się w ryzach, jest spójna, co istotne dla kina, a w dodatku bawi, czyli spełnia rolę komedii.

• 7215 Oj tak Woronowicz - genialny. W ogóle o, co świetnie prezentuje się na teatralnych deskach, niekoniecznie musi sprawdzić się na wielkim ekranie a tutaj wyszło zaskakująco dobrze. Oby więcej takich komedii a nie kolejne romantyczne shity.

• 7215 Czy ktoś mógłby zaspojlerowac zakończenie? Niestety z przyczyn losowych musiałem wyjść wcześniej z kina

• MikolajKorz w którym momencie wyszedłeś? :)