Mayday

2020 1 godz. 53 min.
6,8 3 901
ocen społeczności
6,8 10 1 3901
2 799
chce zobaczyć
4,8 5
ocen krytyków
{"rate":4.8,"count":5}
powrót do forum filmu Mayday
  • Ciekawe kogo zagra tym razem: parodię samego siebie, czyli zniewieściałego trenera fitness, czy przerysowanąwersję siebie, czyli napakowanego łobuza? W każdej wersji wypada źle.

• mippek Bandziora jak możesz zobaczyć we fragmencie filmu na tej stronie. Nie trawie gościa, ale jak był imbecylem Strachem w Pitbullach to przynajmniej zabawnie bywało.

• mippek A kto w polskim kinie potrafi tak wyjechać ze łba?? ;-)

Kogoś takiego musimy mieć.

• mippek Gorzej, jak Adamczyka wszędzie daja i to często na główne role. Az sie odechciewa ten film oglądać, bo Adamczyk.

• czarnainez18 To prawda. I do tego obstawiają go w głównych rolach w komediach romantycznych, a tymczasem nie jest on dla mnie ani zabawny, ani romantyczny, jest dla mnie wręcz aseksualny i całkowicie nieatrakcyjny, taka mimoza, więc nie wiem, jakim cudem eh ma on wzbudzać pożądanie.

• mippek widocznie producenci filmów zapomnieli że to ty ustalasz kanon piękna w kraju i to ciebie należy pytać kto jest a kto nie jest atrakcyjny XD

• BartasBartas No na pewno nie powinni pytać Ciebie, chyba że jesteś gejem...

• mippek jestem

• BartasBartas No i dlatego może on Ci się podoba. Ja jako kobieta hetero uważam go za antyseksowne drewno.

• mippek Ja jestem facetem hetero i też uważam że na amantów to on się nie nadaje, taki typowy pospolity "Kowalski" z niego
    Choc talentu aktorskiego odmówić mu nie można choćby za role papieża czy czas honoru

• mippek A ja jako kobieta uważam, że jest znakomity w wielu bardzo różnych rolach a jako człowiek jest niezwykły. I cóż Ty na to? Jak mnie określisz? Dewiantka, nienormalna? Jak pociągającą się wydajesz szafując takie opinie? Pewnie jesteś paskuda lub glonojadem z Instagrama.

• mippek w punkt !!!!!!

• mippek Na szczęście filmów nie tworzy się tylko dla ciebie. Przy tak szerokiej ofercie znajdz inny , z aktorem, który ci odpowiada. W mojej opinii to aktor wszechstronny, wiec pretensje lub wrecz odpychający komentarz jest niezwykle subiektywny i jako taki -mało wiarygodny

• nilsen ocenił(a) ten film na: 8

czarnainez18 Ja mam tak że Borysem Szyc jak gra to sobie odpuszczam

• Bazyl3100 ocenił(a) ten film na: 8

mippek Akurat w tym filmie dużo się nie "nagrał" :D

• mippek Nie rozumiem dlaczego angażują go w jakiekolwiek role. Raz, przełączając kanały w tv i szukając czegoś ciekawego natrafiłem na M jak Miłość z nim i nie zniosłem nawet kilku chwil z jego udziałem. Najgorsze, że on pewnie myśli że jest dobrym aktorem. Tak samo z Karolakiem, Adamczykiem i tymi wszystkimi pseudo aktorami.
    Cały ten film to kolejna beznadziejna, coroczna komedia romantyczna z tymi samymi aktorami z powtarzalną historią. Czy ktoś w ogóle lubi takie filmy?
    PS. Też uważam, że Adamczyk jest odpychający.

• WiktorCzerwo ocenił(a) ten film na: 9

Daraxus Ja się nie zgadzam. Uważam że Adamczyk jest świetnym aktorem. Grał mega zróżnicowane role (od papieża po Listy do M) i we wszystkich odsłonach się bronił. A Oświęcimski perfekcyjnie pasuje do roli gangstera :D

• Daraxus Odpychający to jest raczej pan Oświecimski, ktoś kto nie ma pojęcia o aktorstwie nie powinien grać w żadnym filmie. Pan T.O. powinien raczej wrócić do siłowni, tam jest jego miejsce.

• Wanda_Piasecka Też prawda

• Wanda_Piasecka połowa znanych i lubianych aktorów zagranicznych nie kończyła znanych szkół i są cenieni. Gra role charakterystyczne i gra je bardzo dobrze. Może nieco szacunku dla tych, którzy obsadzają aktorów. Moze ci nie odpowiadać, ale uważam, ze nie znasz się i tyle.

• segeth A może to ty się nie znasz, czy naprawdę nie widzisz , że jego role może zagrać każdy dobrze napakowany i znającey sie trochę na sztuce walki gość. Zauważ, że on gra zawsze siebie. Ty też możesz stanąć przed kamerą i zagrać siebie ( od warunkiem, że jest zapotrzebowanie nan taką postać). Pan T.O.jest naturszczykiem i to w bardzo kiepskim wydaniu.

• Daraxus Jako KTOsię wypowiadasz "ekspercie"; są bardzo dobrymi aktorami. Możesz im paznokcie obgryzać. Nie znasz się i oficjalnie dajesz na to dowód.

• segeth Wypowiadam się jako ja i mam do tego prawo. Dowiedz się co to kultura, później wypowiadaj się na forum.

• mippek W końcu wybitny "aktor dramatyczny". ;-)