Film

2020 1 godz. 53 min.
6,9 3 144
oceny społeczności
6,9 10 1 3144
2 674
chce zobaczyć
4,8 5
ocen krytyków
{"rate":4.8,"count":5}
Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.
Mayday
Zwiastun nr 1
Mayday
Fragment Janek i Staszek przyłapani!
Mayday
Fragment Seks, kłamstwa i alpakoterapia
Mayday - Zwiastun Nr 1 Mayday - Zwiastun Nr 1
Relacja wideo 7 komentarzy
Uroczysta premiera "Mayday"

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystkoDwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Film kręcono w Warszawie i Krakowie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Adaptacja Mayday w Teatrze Bagatela

  zzuch

  Rzadko spotykamy się z przedstawieniem sztuki teatralnej na ekranie. W tym przypadku mamy do czynienia z kultowym przedstawieniem Mayday. Sztuka pokazywana była w Polsce w wielu teatrach, a między innymi w mojej Bagateli. 5 lat temu obchodziliśmy 20-tą rocznicę jej powstania, w tym ... więcej

 • Sylwester w Multikinie - w ciągu ostatnich lat najlepsza polska komedia

  7215

  Jest to komedia na której autentycznie się śmiałam. Prze-genialny talent komediowy Woronowicza. Fajna fabuła, świetnie odegrane sceny, przemiłe zaskoczenie.

 • Niestety średniak do szybkiego zapomnienia

  Kinomaniakwarszawski

  Zarty ktore moze smieszyly 15 lat temu, dialogi pisane chyba przez poczatkujacego scenarzyste, miałka historia ktora nic nie wnosi do rodzimej kinimatografii. Jesli rezyser mysli ze bedzie smiesznie jak wrzuci do obsady Oswiecimskiego to nie wymaga komentarza. Grabowski juz sie ... więcej

 • Tego Oświecińskiego pchają w każdy polski film

  mippek

  Ciekawe kogo zagra tym razem: parodię samego siebie, czyli zniewieściałego trenera fitness, czy przerysowanąwersję siebie, czyli napakowanego łobuza? W każdej wersji wypada źle.

 • Pokazy przedpremierowe - czemu nie można ocenić?

  gosias_14

  Widziałam film na maratonie sylwestrowym, szkoda, że nie mogę go ocenić na filmwebie. Na tle innym polskich komedii wyróżnia się na plus, chyba że względu na rolę Adama Woronowicza. Mam nadzieję, że zobaczę go kiedyś w roli pierwszoplanowej, dla mnie jest bezbłędny.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.