2 godz. 4 min.
7,2 17
ocen
7,2 10 17
37
chce zobaczyć

{"type":"film","id":264692,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mayonaka+no+Yaji-san%2C+Kita-san-2005-264692/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mayonaka no Yaji-san, Kita-san
  • warto zobaczyć chociażby dla ciekawej formy i absurdalnej treści.

aaa no i strażnik na granicy, którego było trzeba rozśmieszyć wymiata, ubóstwiam aktorstwo tego pana.

• -Grail- ocenił(a) ten film na: 8

Yakuza_2 To YosiYosi Arakawa, bardzo sympatyczny komik pojawiajacy sie czesto w dziwacznych produkcjach (Kamogawa harumo, Kamikaze Girls, Akihabara@DEEP, Survive Style 5+). Polecam tez "Fine, Totally Fine" gdzie wreszcie zagral glowna role.

• snake1410 ocenił(a) ten film na: 6

-Grail- YosiYosi mimo że przede wszystkim aktor dalszego planu, to bardzo charakterystyczny i łatwo rozpoznawalny. Mnie bardziej zaciekawiło to, że S. Terajima zagrał główną rolę, bo on też raczej rzadko gra pierwsze skrzypce (i również charakterystyczny aktor, lubię go)

• -Grail- ocenił(a) ten film na: 8

snake1410 Terajima faktycznie zazwyczaj na dalszym planie, ale za to pojawia sie w 5-10 filmach rocznie!
    A jesli juz sa to produkcje Kitano czy Koreedy, mozna byc niemal pewnym ze dostanie jakas role ;)

• snake1410 ocenił(a) ten film na: 6

-Grail- Terajima nie zagrał głównej roli tylko epizodyczną, mój błąd, sugerowałem się kolejnością aktorów na liście filmwebu. Sporo innych znanych aktorów się pojawia, Eiko Koike dla przykładu