PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740626}
7,5 8 915
ocen
7,5 10 1 8915
7,2 24
oceny krytyków
McQueen
powrót do forum filmu McQueen

... wiedzieć o tym typie? Jakieś kontrowersje, szczegóły życiorysu zanim wlazł w bagno szołbiznesu modowego?

ocenił(a) film na 7
chrisziyo

Raczej wszystkiego dowiesz się z filmu :)

kkornelia7

Nie chcę oglądać. Zazwyczaj takie produkcje, to prymitywna propaganda pełna pomijania istotnych faktów przez co obraz przedstawia bardziej życzeniowy pomnik niż rzeczywistość.

ocenił(a) film na 7
chrisziyo

To prawda, że raczej są przedstawione same jego zalety i złego słowa nie usłyszysz, ale taka już chyba domena biografii :(

kkornelia7

O tak. :) Swego czasu czytałem biografię Feliksa "Czerwonego kata" Dzierżyńskiego. :) Ileż człowieczeństwa wpakował w tego zbrodniarza autor, aż trudno policzyć. :)

chrisziyo

Hmm, w necie pojawiło się wiele artykułów, gdy popełnił samobójstwo. Może dopisz przy jego nazwisku rok śmierci i szukaj stron z tamtego okresu? Oryginalna postać

ocenił(a) film na 10
chrisziyo

To nie oglądaj. Po co się męczyć.

ocenił(a) film na 8
chrisziyo

Jest tego tyle, ze az pisza w necie... gosciu na co czekasz? Ze ktos cI poda smaczki na zlotej tacy? A rusz dupsko I sam sobie poszukaj - jak ja nie trawie takich roszczeniowych malkontentow...bez odbioru

katja_es

Mam znajomego psychiatrę. Umówić Ci wizytę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones