Mean Machine

1 godz. 38 min.
7,1 27 559
ocen
7,1 10 27559
4 997
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":32370,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mean+Machine-2001-32370/tv","text":"W TV"}]}

Piłkarz Danny Meehan zostaje skazany na trzy lata więzienia za pobicie policjantów. W areszcie Danny otrzymuje propozycję "nie do odrzucenia". Ma trenować policyjną drużynę futbolową. Meehan odmawia. W zamian proponuje naczelnikowi zorganizowanie meczu pomiędzy więźniami i strażnikami.

Danny Meehan, gwiazda angielskiego futbolu, lata chwały ma już za sobą. Za sprzedanie meczu został wyrzucony z drużyny. Stracił piękną dziewczynę, kończą mu się pieniądze. W dodatku popada w konflikt z prawem - za napad na policjantów zostaje skazany na trzy lata odsiadki. W więzieniu jest bity przez strażników. Naczelnik okazuje się jednak piłkarskim kibicem i składa Danny'emu propozycję, by trenował drużynę złożoną z więźniów.

Beta
opis użytkownika

Vinnie Jones wciela się w byłą gwiazdę futbolu Danny'ego Meehana, który do niedawna miał wszystko: pieniądze, sławę, szybkie samochody i piękną dziewczynę. Teraz jest spłukany i na dodatek w konflikcie z prawem. Zawsze jednak może być tylko gorzej. Szef więziennej służby okazuje się maniakiem futbolu marzącym o wielkim meczu: strażnicy kontra skazańcy. Danny otrzymuje zadanie zorganizowania i trenowania drużyn. W krótkim czasie musi przemienić bandę sflaczałych i rozleniwionych rzezimieszków oraz klawiszy z zgrane zespoły. Jeśli jego drużyna przegra, współwięźniowie mu tego nie wybaczą. Jeśli wygra - może pożegnać się ze swoim warunkowym zwolnieniem. Tak czy siak będzie to piekielnie ciekawa rozgrywka.

opis dystrybutora dvd

Film opowiada o byłym kapitanie reprezentacji Anglii Dannym Meehanie. ''Mean Machine'' miał w życiu wszystko: sławę, popularność, pieniądze - ale wszystko to stracił. Był podejrzany o sprzedawanie meczów. Teraz odsiaduje karę 3 lat więzienia. Szef więziania okazuje się wielkim fanem piłki i organizuje mecz - więźniowie kontra strażnicy. Meehan ma być kapitanem i trenerem tych pierwszych.

Zylek91
opis użytkownika

Danny (Vinnie Jones), gwiazdor piłki nożnej zostaje wyrzucony z drużyny za sprzedawanie meczów. Sfrustrowany sportowiec wdaje się w bójkę z policjantami i w rezultacie trafia do zakładu karnego. Naczelnik, fan futbolu, proponuje mu, by trenował strażników. Danny odmawia i tworzy zespół złożony ze współwięźniów, któy ma się zmierzyć z personelem więzienia.

jalop
opis użytkownika

Danny Meehan jest piłkarzem, który kiedyś grał w reprezentacji Anglii, znano go również z tego, że sprzedał mecz Anglia - Niemcy. Kilka lat później, już po zakończeniu kariery piłkarskiej trafia on do więzienia za pobicie funkcjonariuszy policji. Więzienie, do którego trafił posiada drużynę piłkarską składającą się ze strażników. Naczelnik więzienia chce aby Danny został ich trenerem, jednak obecny trener, przełożony strażników, daje Danny'emu do zrozumienia aby ten nie przyjmował oferowanej mu posady. Znalazłszy się między młotem, a kowadłem Meehan wybiera trzecią opcję i zamiast zostać trenerem strażników postanawia stworzyć drużynę, z którą strażnicy zagrają sparing, drużynę składającą się z więźniów.

MrShog
opis użytkownika

Dany Meehan (Vinnie Jones) jeszcze wczoraj był królem życia - gwiazdą futbolu z rzeszą wielbicieli, górą pieniędzy i piękną dziewczyną. Wszystko to skończyło się po sprzedaży przez niego meczu. Danny wyleciał z drużyny, a po napadzie na policjantów dostał trzy lata odsiadki. W więzieniu nikt go nie oszczędzał. Szef strażników proponuje jednak układ: zorganizowanie meczu między strażnikami, a więźniami w zamian za wcześniejsze zwolnienie. Tyle, że jeśli prowadzona przez niego drużyna więźniów wygra, szef służby więziennej mu tego nie wybaczy. A Danny już kiedyś sprzedał mecz...

Herod
opis użytkownika

Danny Meehan jest gwiazdą angielskiego futbolu. Ma pieniądze, piękną dziewczynę i jest sławny. Wszystko to jednak się definitywnie kończy, gdy Danny zostaje wyrzucony z drużyny za sprzedanie meczu. Na dodatek sportowiec popada w konflikt z prawem: napad na policjantów owocuje skazaniem na 3 lata odsiadki. W więzieniu strażnicy wcale nie traktują Meehana jak sportowca czy gwiazdę. Nadużywają swoich uprawnień, biją go i poniżają. Po pewnym czasie okazuje się, że naczelnik więzienia jest kibicem i ma dla Danny'ego pewną propozycję...

TheEmpyrean
opis użytkownika