PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493926}

Medium

Hereafter
6,4 26 896
ocen
6,4 10 1 26896
3,8 6
ocen krytyków
Medium
powrót do forum filmu Medium

A myślałem że George zwiąże się z tą Melanie, czemu ona nie pojawiła się na kolejnej lekcji gotowania, myślałem że reżyser zakończy w jakiś sposób ten wątek, a tu prosze ona wyszla z jego domu i dalej juz nic nie wiemy, chyba po prostu ona nie chciala sie wiazac z kims kto bedzie przypominał jej złego ojca. Ogólnie film dobry, jak dla mnie jest na 3 miejscu po Gran Torino i Za wszelką cene. Film ma w sobie coś przyciągającego, sprawia że widz ogląda go z zaciekawieniem do ostatniej minuty- co było w moim przypadku. Scena z Tsunami znakomita. Aha juz chcialem dac 8/10 ale przez to zakończenie dałem 7.

ocenił(a) film na 9
rocky_filmaniak

Fakt, zakończenie słabe ale ogólnie cały film bardzo dobry. Nie podobał mi się też moment żegnania matki-ćpunki z synem. Zeszła po schodach, odwróciła, się przytuliła i poszła... Zwykle inaczej to wygląda.. A co do efektu z wodą na początku... Bardzo ciekawie pokazane jednakże w pewnym momencie wyłapałem nakładane obrazy (tuż gdy woda z plaży wbiła się na teren hotelu). Bardzo podobała mi się kamera, świetne ujęcia i w ogóle kolorystyka obrazu jak z filmów typowo francuskich czy brytyjskich. :) Film warty zobaczenia. :)

rocky_filmaniak

Cóż, zwykle ludzie nie lubią tych, którzy znają ich wszystkie sekrety.

ocenił(a) film na 7
Vahino

tak właśnie przed 'łączeniem' się z Melanie, uprzedzał ją, że już to przerabiał i, że ją lubi, i nie chcę jej stracić. (trochę parafrazuję teraz, ale mniej więcej było to coś takiego) ale, Melanie była ciekawą niewiastą, i zapłaciła za to swoją cenę, hahahah. a tak na poważnie, pewnie zajrzał jej w zakątek taki, który miała tylko dla siebie i nie chciała tego zdradzać, a, że do końca nie wierzyła albo może nie zdawała sobie sprawy z umiejętności Georga to zaskoczyło ją to, i się zraziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones