PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7650}

Mefisto

Mephisto
7,6 4 311
ocen
7,6 10 1 4311
7,8 5
ocen krytyków
Mefisto
powrót do forum filmu Mefisto

I chwala im za to. Dlatego film sie mocno trzyma w rankingu. Swietne kino, ambitne, rewelacyjnie zagrane i wyrezyserowane. Dobrze ze mozna sie czasem oderwac z poza amerykanskich produkcji, w ktorych juz raczej ambitnych filmow sie nie robi. 8/10. Naprawde warto. Tylko dla koneserow.

ocenił(a) film na 8
physphd

Ludzie o niskiej samoocenie dowartościowują się wyzywając innych od idiotów i bezmózgów. I co, pomogło?

Zrozumiałabym wyzwiska, gdyby tu jakiś "bezmózg" na film psioczył, ale przecież tu nic takiego się nie dzieje. To, że to świetne kino mogłeś zamanifestować w jakimś istniejącym temacie. Wyzwiska były tu wybitnie nie na miejscu :/

ocenił(a) film na 8
selene_

ok, sorry bylem pijany jak to pisalem. zwykle tak nie pisze.

ocenił(a) film na 7
physphd

i to się nazywa odwaga cywilna. Nie każdy by się przyznał! :)

ocenił(a) film na 6
sdheadb

I to się nazywa naiwność. Wierzysz we wszystko co napiszą? A może Chłop ma w zwyczaju tak postować, tylko tu akurat ktoś mu elegancko wbił szpileczkę, to musiał coś na poczekaniu wymyślić. Nie ma lepszego usprawiedliwienia niż alkohol. No może pozostaje jeszcze mało wiarygodna próba wmówienia innym, że "młodsza siostra korzysta z tego samego konta co ja" - z czym też kiedyś się spotkałam. Na pewno o wiele łatwiej napisać tak niż "jestem zarozumiałym bufonem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones