PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547745}
6,9 81 486
ocen
6,9 10 1 81486
7,5 31
ocen krytyków
Melancholia
powrót do forum filmu Melancholia
ocenił(a) film na 10
ereminka

Chyba najlepsza riposta dla krytykantów :) ale i tak jej nie zrozumieją. W sumie to dobrze, że jest aż tylu ludzi, którzy nie doświadczali takich emocji ani nie potrafią zrozumieć, że komuś innemu może być cięzko, lub może być chory. Mają miłe i bezproblemowe życie ;)

ocenił(a) film na 4
theblackestblack

Jak komuś nie podoba się jakiś film gdzie dałaś wysoką ocenę to jest kretynem? To samo moge powiedziec o tobie jak dajesz jakiemus filmowi niską ocene, a ja 10 ze jestes kretynką bez gustu. No i nie każdy kto nisko ocenił ten film jego nie rozumie poprostu moze sie komus nie spodobać np. mi. Był nuuudny

ocenił(a) film na 10
diavolo0801

a gdzie ktoś napisał, że ci, którzy dali słabą ocenę to kretyni?

ocenił(a) film na 4
ereminka

,,Chyba najlepsza riposta dla krytykantów,,
No chyba potrafie czytac

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
Aoraadnay

Chyba tylko dyskusja pod filmem willow rozbawila mnie bardziej : d

diavolo0801

Chyba nie ^^

ocenił(a) film na 4
MikeyS

Co chyba nie

diavolo0801

Pomogę w zestawieniu.
Krytykantów
Kretynów
Znajdź 10 różnic.

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 7
megi20030

Haha chyba nadal nie kuma

megi20030

Uwielbiam takie poczucie humoru :))
Pozdro

diavolo0801

Najlepsze samozaoranie w historii Filmweb i nie tylko.

ocenił(a) film na 4
marekskiba

Ja widzę że człowiekowi nie może się film nie podobać.

ocenił(a) film na 10
diavolo0801

Oni piszą, że nie rozrózniasz słowa "kretyn" od "krytykant"

ocenił(a) film na 4
ereminka

Niech sobie piszą co chcą. Tak sie zastanawiam dlaczego jak ktos słabą ocenę wystawił to rzucają sie na tą osobę mówiąc ze nie rozumie filmu. Hmm

diavolo0801

Nikt tu nie pisze, że jesteś kretynem, to ty sam sobie wystawiasz takie świadectwo.

ocenił(a) film na 4
marekskiba

Wiem Źle przeczytałam

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Film był nudny. Uwielbiam tą argumentację xD

ocenił(a) film na 4
RAC_79

To co mam ci jeszcze napisać? Był nudny jak cholera

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Od ciebie niczego więcej nie oczekuje.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Nie toż ty mnie znasz i wiesz co można ode mnie oczekiwać. Skończ chrzanić takie bzdety. Co ja mam ci napisać pozytywnego skoro był do niczego dla mnie, a ze tobie sie podobał to mnie to nie obchodzi. Każdy lubi co innego więc po co ta głupia gatka.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Już nie tłumacz swojej głupoty. Film może ci się nie podobać, ale warto to poprzeć argumentem. Określiłeś się na samym początku rozmowy więc już wiem, że nic ciekawego na ten i żaden inny temat mi nie napiszesz. Nie zabieraj mi cennego czasu, bo jest tu wiele ciekawych osób, które maja coś do powiedzenia, ty niestety nie.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Film jest nudny i skoro nie możesz tego wbić w pusty łeb że mam takie zdanie to tylko i wyłącznie twój problem. I nie nie mam zamiaru akurat tobie tłumaczyć dlaczego tak uważam ponieważ jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć. Proste.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

To smutne, że nie potrafisz wydusić z siebie kilku prostych zmian. Może oglądanie filmów nie jest dla ciebie? Zmień zajęcie, bo przekracza to twoje możliwość.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Ależ ty się poniżasz

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Faktycznie masz rację, wdawanie się w rozmowę z takim troglodytą jak ty, to dla mnie poniżenie :D

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Hehe tak tak ale nadal odpisujesz. Idź dziecko lekcje odrób bo jutro do szkoły.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Bo bawi mnie twoja głupota.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

To świetnie że się dobrze bawisz. Jeszcze masz coś ''mądrego'' do powiedzenia? Śmiało bo się nudzę.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Jesteś mistrzem w swej głupocie :D

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Literówkę zrobiłeś. Nie ś tylko m ale czego można się spodziewać od gimbusa z rozumem ameby.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

^Ładnie się podsumowałeś. Daj jeszcze głos, jak na grzecznego psiaka przystało.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Nadal się poniżasz

RAC_79

Oboje jesteście siebie warci. Rac_79 argumentowanie, że film jest nudny wcale nie jest takie dziwne. Teoretyzując, że film ma słabe dialogi, niepotrzebne wątki, nielogiczne zachowanie bohaterów itp., odczuwamy taki film jako nudny, a że niektórzy nie potrafią określić dlaczego mają odczucie nudnego filmu to jest ich problem. Przy okazji udajesz mądrego i elokwentnego, akcentując to pseudo-naukową terminologią jak "troglodyta" ( oczekując pewnie, że twój rozmówca nie rozumie takich słów), wieńcząc rozmowie "daj głos psie".

ocenił(a) film na 7
lesservilekki

Przelogowałeś się? Jak tak to super, że napisałeś kilka zdań o Melancholii.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

To że ty masz kilka kont to wcale nie oznacza że ja też musze.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

O proszę, teraz na tym przyleciałeś.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Możesz mysleć sobie co chcesz. Wisi mi to i powiewa.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Właśnie widzę xD

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Ale jesteś żałosny, masakra

ocenił(a) film na 6
RAC_79

argument ad persona jest gorszy niz argument "był nudny" Panie znawca kina.

ocenił(a) film na 7
timothy_25

Tak jakby mnie obchodziło, co ty tam bełkoczesz, panie nudny.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

coś tam jednak Cię to obeszło, z Panem nudnym przesadziłem, poszedłem za stadem, przed samym sobą się wstydzę. Film wywołał u mnie emocje, w mojej skali 6 to dobra ocena. tak apropo wątku. Ale nie lubię jak się ludzie obrażają nawzajem i co więcej odbierają innym prawo do opinii. Tyle.

ocenił(a) film na 6
timothy_25

I jeszcze jedno, obawiam się, że emocje bardziej wywołał moment mojego życia w którym się znajduję niż kunszt Larsa, np 3 lata temu emocji byłoby zdecydowanie mnie. Cały czas zastanawiam się nad delikatna korekta oceny. Tyle ode mnie do mnie.

ocenił(a) film na 7
timothy_25

W porządku. Trzymaj się.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Myślisz że do mnie sie troche pozucasz to zmienie ocene filmu? Zapomnij

ocenił(a) film na 9
diavolo0801

Znaleźliśmy największą "krytykantkę" w internecie :D :D

ocenił(a) film na 4
kuaczek19

Zachowujecie się żałośnie. jak dzieci w podstawówce. Podobał ci sie film to ok. Nie wszyscy muszą miec taki sam gust. Czego się czepiliście, dlatego że swoje zdanie wyraziłam? Film był nudny. 3 razy na nim zasnęłam więc nic nie trzeba dodawać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones