Memories

1995 1 godz. 53 min.
7,6 1 877
ocen
7,6 10 1877
2 586
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Memories
 • bardzo ciekawa pozycja..trzy rozne tematycznie i technicznie filmy składaja sie na kupe dobrej rozrywki...tym bardziej ze im blizej konca tym lepiej. bo tak wedługg mnie plasuja sie w rankingu te opowiesci... pierwsza jest ładna, ale może nie powalajaca, druga jest juz mocno wykręcona a trzecia to juz totalny odlot jak dla mnie... Polecam zdecydowanie

 • smokeshiva Zabawne bo uważam zupełnie na odwrót. Pierwsza najlepsza, druga śmieszna ale zbyt banalna, a na trzeciej się wynudziłem.

 • użytkownik usunięty

  ant25 1 - genialna
  2 - bardzo humorystyczna,
  3- dość średnia

 • Falkor_2 ocenił(a) ten film na: 8

  smokeshiva Zgadzam się z Tobą, pierwsza opowieść była ciekawa ale coś jej brakowało, druga naprawde fajna a trzecia szkoda ze taka krótka, ale świetna.

 • Beinn_Naintchiel ocenił(a) ten film na: 9

  smokeshiva A ja nie mogę tych nowelek zakwalifikować do końca. Pierwsza najbardziej mnie porwała, że się tak wyrażę przyciągnęła (wyczułem w niej coś o delikatnym zapachu Kinga), druga faktycznie była dość humorystyczna, chodziarz gdzieś tam dostrzegłem samotność. Trzecia była najbardziej surowa, ale tak naprawdę poruszała najważniejsze temat, takie odbicie naszego społeczeństwa:) Całość bardzo dobrze się ogląda. Gorąco polecam.

 • Pyrogenus ocenił(a) ten film na: 8

  Beinn_Naintchiel "...chodziarz"? Zwykle się nie przywalam do byków, ale mnie rozwaliłeś i to podwójnie. Co do ocen poszczególnych części to pierwsza b.dobra, druga też, do tego z jajem i nieźle graficznie, w trzeciej największe zaskoczenie, choć mogłaby być dłuższa, za całość 8.