PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796753}
5,4 16 964
oceny
5,4 10 1 16964
3,2 14
ocen krytyków
Miłość jest wszystkim
powrót do forum filmu Miłość jest wszystkim

Nie jestem fanem polskich komedii. A jeszcze bardziej kiedy widzę dodatek -romantyczna-. Unikam takich produkcji oszczędzając czas, nerwy i pieniądze. I polecam to innym. Tu jest jednak inaczej. Coś jest w tym filmie, że można powiedzieć, że dobrze się oglądało. Nie wiem co to było czy masa nazwisk z najwyższej półki czy historia, a może świetna rola Olafa Lubaszenki, która skleja i prowadzi ten film. Coś było w tym filmie, że wytrzymałem i nie dałem minusa. Może to świąteczna atmosfera, może to uniwersalne problemy ludzi, ale jest coś innego w tym filmie. Do mnie to przemówilo.
Sam film jako produkt jest ok i w świątecznej atmosferze jest idealnym filmem na wyjście do kina i choć na chwilę odpoczęcie od szaleństwa świątecznych zakupów w listopadzie.
Sam film rozpędza się bardzo mocno na wielu polach. Dostajemy za dużo historii, które żeby upchnąć w czasie muszą trwać chwilę, żeby przeskoczyć do następnej historii innej pary w filmie. Zaskoczeniem dla mnie było, że tak mało czasu i tak słabo została poprowadzona historia Joasi Kulig, bo jako aktorka zasługuje na coś więcej. Tu można powiedzieć, że tylko jest.
Osobiście uważam, że najlepiej zagrał Olaf Lubaszenko, który jest głównym składnikiem tego filmu i skleja wszystko w jedną całość. Mała rola J Englerta też dodaje smaczku. Ogólnie myślę, że nie można wymagać za wiele od tego typu produkcji, ale chyba nie będzie to stracony czas zobaczyć ten film na dużym ekranie.
Największym minusem nie jest sam film czy historia. Osobiście uważam, że twórcy nie potrafią wyważyć ścieżki dźwiękowej w filmie, której jest za dużo i nie pasuje do danych scen, a wręcz zupełnie psuje film. Muzyki jest za dużo.
Do kina możecie iść.

ksdiamante


a mogę zapytać, skąd szacowna osoba miała możliwość obejrzenia tego filmu. Bo, choć jestem dość blisko jednego ze współproducentów filmu - nie przypominam sobie jakiegoś "pokazu" dla nie wtajemniczonych. Bo wtajemniczeni to raczej mają wpisane w papiery milczenie do czasu premiery. No chyba że wyżej piszący ma związek z ekipą
Inna możliwość - to to że pisze to na podstawie innej wersji tego filmu niemieckiej, holenderskiej, belgijskiej. Bo uwaga TEN FILM TO FORMAT - taki sam jak "Milionerzy" "Big Brother" itp. Film jest "przeróbką" scenariusza holenderskiego!!! To taka uwaga.

bassyli

Widocznie gdzieś widział

ksdiamante

Bardzo mnie zaciekawił opis. Z pewnością wybiorę się do kina. Świąteczne filmy zawsze wprowadzają w dobry nastrój.

ocenił(a) film na 5
Filomena00

Niestety czasem psuja smak świąt zażenowaniem

basiaz1970

To zależy jaki film. Listy do M były spoko :) Miłość jest wszystkim tez zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) film na 5
Filomena00

Oczywiście, że zależy , własnie wspomniałam listy do M dwa. czekam z niecierpliwością na M3, może Małgorzata zmieni fryzurę. Chyba nie.

basiaz1970

"Listy do M" są jak "Przeminęło z wiatrem" przy tym czymś .... dwie godziny tortur w kinie.

ocenił(a) film na 5
HaryPorter

Poważnie?skąd zatem te wysokie noty skoro niskie loty,no ale skoro skolowaciala Planeta singli tez jest uznawana za dobrą...Olafie wracaj do Psów

ocenił(a) film na 1
ksdiamante

byłem dzisiaj, były jeszcze 3 osoby na sali, film lewacko paskudny i jeszcze gra w nim adamowicz, żeby było jeszcze paskudniej, rozbieranie Musiała, Damięckiego to za mało na film, właściwie cały film ma udowodnić, że nie ma św. Mikołaja i wyszyńska chociaż w ładnej roli wciąż mi się kojarzy jako lachociągara z Klątwy, tamtej roli nie wymaże do końca życia, i jeszcze te kpiny z pogrzebu - dno!!! Musiał i Ty w takie gówno żeś wdepnął???

ocenił(a) film na 1
klcw57

zgadzam się dno totalne

klcw57

Dobrze się czujesz???

ocenił(a) film na 1
kingi1

a co, chcesz dołączyć na Sylwestra??? nic z tego, pytaj hartmana

ocenił(a) film na 7
ksdiamante

Film jest na okres przedświąteczny taki jaki być powinien, czyli dający humor, troszkę smutku i nadzieję, ale widać, że trollom, które mają na konta od niedawna to strasznie przeszkadza. A mnie to śmieszy :D

ocenił(a) film na 10
Laksandra

bardzo dobrze określiłaś ten film :) troszkę smutku i nadziei..mi się bardzo spodobał :)

ocenił(a) film na 10
ksdiamante

zgadzam się, Twoja recenzja jest idealnie pasująca do tego filmu! Idziemy do kina, żeby się odprężyć, a nie się zmęczyć :)

ocenił(a) film na 10
ksdiamante

zaciekawił mnie Twój opis filmu, więc się wybrałam do kina. Po obejrzeniu uważam, że lepiej się tego ująć nie dało, ten film został stworzony po to, żebyśmy odpoczęli przed świętami, złapali na chwilę oddech <3

ocenił(a) film na 7
ksdiamante

Piękna recenzja, zazdroszczę, że obejrzałeś ten film już wcześniej, ja ani trochę nie żałuję, że na niego poszłam :)

gabikot

Trzy powyższe osoby dały ocenę 10-czyli arcydzieło, no to pędzę do kina to arcydzieło zobaczyć, a jak film będzie tylko bardzo dobry to oddajecie mi za bilety;)

ocenił(a) film na 2
pjacek26

Trzeba mieć nieźle zrypany mózg, żeby takie coś oznaczyć jako arcydzieło... ;-)

jwzp

Potwierdzam i najtrafniejszy jest znajdujący się powyżej komentarz użytkownika HaryPorter ""Listy do M" są jak "Przeminęło z wiatrem" przy tym czymś .... dwie godziny tortur" :)

ocenił(a) film na 1
jwzp

strzał w 10-tkę

ksdiamante

Warto obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones