PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877170}
6,6 2 236
ocen
6,6 10 1 2236

Między oczy
powrót do forum filmu Między oczy

Świetna gra aktorska (dla mnie Bartosz Opania wymiata), dialogi, scenariusz i peuenta. Przydałaby się druga część. Obejrzałbym z chęcią. Szkoda, że film nie wszedł do kin, lepiej by się go oglądało, niż w telewizorku na ścianie, bo dla mnie to jest 10/10!!! Polecam !

użytkownik usunięty
grandik

Bardzo udany, mocno teatralny. Pieknie zgrany i świetny scenariusz. Opania kradnie tam wiekszosc scen, mocny koniec.

grandik

Jaki znowu Opania? Przecież tam grał Obuchowicz.

Pyrogenus

Obuchowicz to grał w "Stacji".

grandik

No właśnie chodziło mi wtedy, że Obuchowicz grał w "Stacji", ale byłem chyba diablo zmęczony, że mi się pomyliło. Cóż, mój błąd.

ocenił(a) film na 8
grandik

Świetny obraz polskiego społeczeństwa w miniaturze, jak powiedział jeden z bohaterów ... różnice cywilizacyjne 8/10!!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Typowe spotkanie,Pisiorów z POwcami he he.Ogólnie całkiem niezły film,taki życiowy.Jedynie mogli sobie darować tematykę związaną z tym całym wirusem.Człowiek chce obejrzeć film żeby się wyluzować,choć na chwile odpocząć od tej całej paranoi,to musieli i tu o tym przypominać.Ale poza tym film warto obejrzeć.

jazdowicz2666

Jak chcesz się wyluzować, to wybierz się na kazanie Jędraszewskiego. Pełen luz.

nfactor

Dobre ;-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones