PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839987}

Miłość i potwory

Love and Monsters
6,4 29 627
ocen
6,4 10 1 29627
5,9 12
ocen krytyków
Miłość i potwory
powrót do forum filmu Miłość i potwory

Film okazał się całkiem fajną rozrywka która umiejętnie łączy spójny scenariusz z dobrym aktorstwem i reżyseria. Film ma potencjał i mam nadzieję, ze nakręca kolejną część.

brzydal1981_filmweb

Ty tak na poważnie? Film był bardzo kipeski, nudny i usypiający! Słaby scenariusz. Oprócz kilku fajnie zrobionych zmutowanych potworków, których przez cały film było bardzo mało. Film jest do duuuuu........py. zero potencjału. ;)

ocenił(a) film na 10
ZipZiom

Film zajebisty, mega potencjał, super się oglądało, zarówno wesołe jak i smutne momenty oby była druga część :)

ocenił(a) film na 4
ZipZiom

Dialogi, narracja, fabuła masakra, momentami aż się skręcałam z zażenowania dialogami i poprowadzeniem akcji w tym filmie. Jedyne co dobrze wypadło to efekty specjalne i rola psa, jak uwielbiam Dylana to tutaj dostał po prostu tragiczną rolę banalnego nastolatka, poziomami się tego nie da porównać do Stilesa

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

zdecydowanie tak, fajnie by było gdyby coś dokręcili, niestety w obecnej sytuacji na świecie, upływ czasu nie będzie sprzyjał, marne szanse

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Jeżeli film spełni oczekiwania producentów to czemu nie? Jest nawet lekka aluzja o tym, że powinna być część druga. Mianowice na jego poradniku pokazali napis "vol.1", a na jego drugim poradniku widniało "vol.2". Z resztą mocno skojarzone z kasetami ze "Strażników Galaktyki" :) Już nawet nie wspomnę, że fabuła kieruje na kolejne części. W czasie pandemii także tworzą filmy, więc ważne, aby hajs się zgadzał reszta wtedy ruszy.

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

Fakt faktem, jakoś mało reklamowano ten film, a ogólnie to idealna produkcja na serqisy vod - przyjemna, konkretna rozrywka, nie wymaga dużo myślenia, ale też nie jest głupia i momentami wzrusza.

ocenił(a) film na 6
RipRoy

Trudno, aby ktoś w obecnej sytuacji miał wydawać dodatkowy hajs na reklamę, podczas gdy film i tak skazany jest na niepowodzenie. Wyraźnie widać, że powstał z myślą o wypuszczeniu go do kin.

ocenił(a) film na 8
brzydal1981_filmweb

Aż szkoda, że nie dało się go w kinie obejrzeć. Te stworki musiałyby wyglądać super.
Sam film bardzo mi się podobał. Spodziewałem się kolejnego nudnego filmu na Netflix ale wciągnął mnie i do samego końca nie mogłem odkleić się od ekranu. Za efekty specjalne Oscar się należy.

brzydal1981_filmweb

Jedno pytanie, czy tam ginie ten pies?

villemo75

Póki co nie, ale myślę że jeżeli powstaną kolejne części to uśmiercą psa żeby bilans żywych i martwych się zgadzał

ocenił(a) film na 8
villemo75

Pies przeżył

ocenił(a) film na 7
villemo75

Hehehe :D najważniejsza informacja: pies ma się dobrze, gotowy jest do kręcenia drugiej części :)

nieSEZONOWI_youtube

Dla nie ważna, omijam filmy, gdzie wstawiają zwierzę - najczęściej to właśnie pies, tylko po to, aby stał się czyjąś ofiarą.

ocenił(a) film na 7
villemo75

Każdy ma swoje preferencje :) zazwyczaj w tych filmach klasy B albo C, gdzie jest zły aligator, anakonda albo rekin to mały przyjaciel człowieka kończy przygodę jako pierwszy... Tu nawet przez chwilę nie było zagrożenia (nie zmieni tego nawet scena kiedy główny bohater ratował psa przed królową dżdżownic), może dlatego tak lekko i z uśmiechem na twarzy oglądało sie ten film :)

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

Również jestem zaskoczona że wyszedł całkiem spoko przygodowy film. Gdyby nie dobre opinie filmwebowiczów raczej bym go nie obejrzała a tu okazuje że że faktycznie fajnie spędziłam czas

brzydal1981_filmweb

Film świetny, zabawny humor, fajna przygoda. Jak ktos nie widział to tutaj do zobaczenia jest https://filmhit.pl/filmy-online/milosc-i-potwory/

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

W pełni się zgadzam, lekki i przyjemny, z humorem, ładne zdjęcia, a do tego Dylan O'Brien i pies ;) Już po samym tytule sądziłam, że to będzie gniot, a tymczasem przyjemnie się rozczarowałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones