5,7 143
oceny
5,7 10 1 143
129
chce zobaczyć
{"type":"film","id":96010,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+i+w%C5%9Bciek%C5%82o%C5%9B%C4%87-1999-96010/tv","text":"W TV"}]}
Miłość i wściekłość
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Akcja filmu rozgrywa się w w Irlandii w 19. wieku. James Lynchahaun (w tej roli Daniel Craig) wpada w oko bogatej  Agnes MacDonnell (Greta Scacchi). By zbliżyć się do niej knuje intrygę przeciw jej księgowemu, po czym obejmuje jego stanowisko. Wkrótce między Jamesem i Agnes zawiązuje się romans. Ku zaskoczeniu Agnes, James zaczynaAkcja filmu rozgrywa się w w Irlandii w 19. wieku. James Lynchahaun (w tej roli Daniel Craig) wpada w oko bogatej  Agnes MacDonnell (Greta Scacchi). By zbliżyć się do niej knuje intrygę przeciw jej księgowemu, po czym obejmuje jego stanowisko. Wkrótce między Jamesem i Agnes zawiązuje się romans. Ku zaskoczeniu Agnes, James zaczyna pojawiać się w jej domu w stroju księdza. Z początku ją to bawi, ale z biegiem czasu na jaw wychodzi ukryta natura Jamesa. Scenariusz filmu został oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Miłość i wściekłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.