film

Miłość na safari

Love on Safari
2018
1 godz. 24 min.
5,7 951
ocen
5,7 10 1 951
Kira dziedziczy po wuju rezerwat w RPA. Staje przed wyborem między porzuceniem dotychczasowego życia i sprzedażą miejsca a zaopiekowaniem się zwierzętami tam żyjącymi. więcej mniej
Miłość na safari zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Kiedy Kira Slater odziedzicza rezerwat w RPA, staje przed nie lada dylematem – sprzedać to niezwykłe miejsce czy porzucić swe bezpieczne życie w Chicago i zaryzykować przeprowadzkę do zupełnie obcego kraju? Spadek w postaci rezerwatu w RPA wywraca poukładane życie Kiry do góry nogami. Kobieta nie chce rezygnować z dotychczasowego życia,Kiedy Kira Slater odziedzicza rezerwat w RPA, staje przed nie lada dylematem – sprzedać to niezwykłe miejsce czy porzucić swe bezpieczne życie w Chicago i zaryzykować przeprowadzkę do zupełnie obcego kraju? Spadek w postaci rezerwatu w RPA wywraca poukładane życie Kiry do góry nogami. Kobieta nie chce rezygnować z dotychczasowego życia, lecz egzotyczny zakątek całkowicie ją oczarowuje. Kira odwiedza szkołę założoną przez jej wujka i obserwuje zwierzęta swobodnie poruszające się w po rezerwacie.

studio
Hallmark Channel, The (przedstawia) / Incendo Productions / Leif Films / więcej
tytuł oryg.
Love on Safari
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Johannesburgu i Bela Beli (RPA).
Okres realizacji zdjęć do filmu trwał od 19 stycznia 2018 roku do 7 lutego 2018 roku.
  • Mieszkająca w Chicago Kira Slater (Lacey Chabert) dowiaduje się, że odziedziczyła rezerwat dzikich zwierząt w RPA. Postanawia go sprzedać. Po przybyciu do Afryki daje się jednak oczarować magicznemu miejscu.