PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592702}

Miasteczko, które bało się zmierzchu

The Town That Dreaded Sundown
5,1 5 611
ocen
5,1 10 1 5611
6,2 4
oceny krytyków
Miasteczko, które bało się zmierzchu
powrót do forum filmu Miasteczko, które bało się zmierzchu

wiele fantastycznych ujęć, dobra gra aktorów, sprawnie prowadzona fabuła.Mocne 7.

Rittner

Zgadzam się bardzo pozytywne zaskoczenie,a fabuła poprowadzona bardzo fajnie,gdyż wszystko wskazuje,że Phantomem jest archiwista,a tu suprise...

pawelk1504

Tyle filmów obejrzanych i takie zagrania...?


Na .... spojlerujesz?
Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, że możesz ludziom zepsuć zabawę?

CYKoooR

A gdzie tu widzisz-spojler,bo czy napisałem kto jest Phantomem?Nie,więc najpierw pomyśl zanim rzucasz pretensjami...

pawelk1504

Zgadzam się z CYKoooRem, ale nie będę Ci tłumaczył.
Jak mawiają "mądry sam zrozumie, a głupiemu nie ma sensu tłumaczyć".

fikimikitralalala

Moja zasada to nie kłóć się z głupim,bo najpierw zniży cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem,więc to tyle.

Rittner

taki glupi jestes czy tylko tak piszesz by mnie wkurzyc to jest horror a nei thriller malpia czaszko

hercules38

Dla mnie thriller z elementami slashera to dalej thriller , możesz się z tym nie zgadzać, ale nie zaczepiaj normalnych ludzi jak ostatni kretyn, włącz sobie bucu ksw, albo inny idiotyzm na swoim poziomie, komentowanie zostaw innym. Tyle. A teraz możesz sobie dalej ujadać.

Rittner

jprd zabojcy i mordercy w maskach to sa horrory kumasz to tak samo jak sleshery

Rittner

zle to napisalem ale filmy o morderac hw maskach to sa horrory

hercules38

Filmy o nadprzyrodzonych mordercach: duchach, upiorach itp to horrory. Te w których lata gość w masce to thiler

GlupiecNaWzgorz

gowno prawda hallowen piątek 13 teksanska masakra pila mechaniczna koszmar mienionego lata roza śmierci to sa horrory a sa o zamaskowanych mordercach trepie

hercules38

Sama twoja wypowiedź pokazuje, że nie widziałeś tych filmów. Piątek 13 i hallowen rzeczywiście są horrorami, koszmar już nie. Róży nie oglądałem więc się nie wypowiadam.
Naucz się polskiego, potem polskiego i wtedy się wypowiadaj.

GlupiecNaWzgorz

ogladalem i każdy wie debilu ze koszmar mienionego lata to horror osle gowno się znasz malolacie

hercules38

Przynudzasz

GlupiecNaWzgorz

chyba ty nwm kto ci takich głupot naopowiadal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones