PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793149}

Najlepsze lata

Mid90s
7,3 10 652
oceny
7,3 10 1 10652
7,5 31
ocen krytyków
Najlepsze lata
powrót do forum filmu Najlepsze lata

Filmwebie zmień to bo znowu fala zawiedzionych nieśmieszną komedią użytkowników obniży ocenę tego filmu. Nie każdy film mający choć odrobinę humorystycznych momentów jest od razu komedią. To dramat.

ocenił(a) film na 7
Vertigo_effect

Popieram. Nie jest to żadna komedia. Czy ten kto go klasyfikował obejrzał coś więcej poza trailerem?

BarTeush

W zdecydowanej większości serwisów internetowych opisywany jest jako komediodramat.

ocenił(a) film na 7
Vertigo_effect

Kwestia opinii. Moim zdaniem to jest komedia. No może ewentualnie komediodramat.

ocenił(a) film na 9
szczawik151

Bardziej obyczajowy z elementami dramatu i bardzo drobnymi elementami komedii.

ocenił(a) film na 8
Vertigo_effect

Dramat, komedia.

ocenił(a) film na 8
mk34

Teraz tak, wcześniej widniało tylko jako komedia

mk34

To wcale nie zmienia sytuacji. Dramat/ komedia czy komediodramat to Choć goni nas czas.

ocenił(a) film na 7
Vertigo_effect

Ktoś nie dopisał że też dramat wielkie mi rzeczy... ludzie są zawiedzeni ze podpisane jako komedia nawet jak coś jest czystą komedią bo właściwie nie wiedzą na czym polega gatunek komedii w szerszym rozumieniu (ta sama historia z horrorem) więc bez tragedii, nikomu się krzywda nie stała.

Charlie_Pace

Ok bryniu to dawaj sie ze mna bić o ten film. tekstowo ocziwście ja uderzam Ci bombe więc na starcie wygrywam, ale masz jeszcze szanse wygrać jak wymyślisz jakiegoś ciosa dla mnie. pzdr

Vertigo_effect

Też mnie bardzo zdziwiło. To że jest parę zabawnych scen, to nie znaczy, że film jest komedią. I jednoczesna klasyfikacja do gatunku dramat wcale nie pomaga. Dramat / dramat obyczajowy byłoby ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones