PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9927}

Miecz bohaterów

Sword of the Valiant: The Legend of Sir Gawain and the Green Knight
7,2 1 176
ocen
7,2 10 1 1176
Miecz bohaterów
powrót do forum filmu Miecz bohaterów

na imdb ma srednia 4,2 a tu 8,3 jak ktos widzial film to niech napisze czemu polacy go tak
cenia

xbox720

Pewnie zawyżają swoją ocenę z sentymentu. W '84 to musiał być super film i stąd ta średnia.

ocenił(a) film na 8
HlTMAN

Może się powtarzam ale myślę że ten film ma coś w sobie.Czasem może bywa monotonny ale Sean Connery mimo iż pojawia się tylko kilka razy od razu daje plusik temu filmowi (tak samo było chociażby w "Rewolwerze i meloniku"...poprawiam się w dawnych wpisach w których uważałem że Sean jest kiepski w sumie jego rola była jedynym powodem że jeszcze raz ten film obejrzałem i może obejrzę go znowu).

Poza nim są tam również inni aktorzy dodający klimatu tej bajeczce

-John Rhys-Davies jako zły hrabia czy Peter Cushing (kilkukrotny Van Helsing w "Draculach" z Ch Lee.

Ale mi osobiście ta średnia nie przeszkadza poza tym nie ukrywam że fajnie się na nim bawię (muszę go sobie obejrzeć jeszcze raz na DVD) wolę obejrzeć tego typu przygodówkę niż tandetne kino akcji z Chuckiem Norrisem.

xbox720

jak dla mnie liczy się tylko gustomierz, to jest realna ocena jak dla mnie. tu mam np. 47% a ta średnia wszystkich użytkowników często jest bez sensu. Rzadko moja ocena rożni się od gustomierza o wiecej jak 1,2 oczka.

mkbewe1

Gust się ma lub się go nie ma, nie mylić z upodobaniem

xbox720

Tan film to jak gra w "Defender of the Crown" na C-64 lub A-500. Ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz, za mlody jestes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones