plakat filmu Miesiąc nad jeziorem

Miesiąc nad jeziorem

A Month by the Lake
6,1 551
ocen
6,1 10 1 551
453
chce zobaczyć
{"type":"film","id":35532,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Miesi%C4%85c+nad+jeziorem-1995-35532/tv","text":"W TV"}]}
Miesiąc nad jeziorem
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Panna Bentley jest dystyngowaną Angielką i czuje się bardzo swojsko we włoskiej Fascioli nad jeziorem Lomo, gdyż przyjeżdża tam na wakacje od dzieciństwa. Ale tym razem będzie inaczej. Kiedy umiera jej ojciec (długoletni towarzysz w wakacyjnych wyjazdach), kobiecie wydaje się, że pozostanie już na zawsze sama ze swoim apetytem na życie.Panna Bentley jest dystyngowaną Angielką i czuje się bardzo swojsko we włoskiej Fascioli nad jeziorem Lomo, gdyż przyjeżdża tam na wakacje od dzieciństwa. Ale tym razem będzie inaczej. Kiedy umiera jej ojciec (długoletni towarzysz w wakacyjnych wyjazdach), kobiecie wydaje się, że pozostanie już na zawsze sama ze swoim apetytem na życie. Ale pewnego dnia poznaje szarmanckiego majora Wilshawa i oto nieoczekiwanie oboje zaczynają się spotykać. Wszystko wydaje się być w porządku, kiedy kilka wydarzeń zmienia ich dotychczasowy układ w małą katastrofę. Bowiem major najwyraźniej oczekuje, żeby panna Bentley poświęcała mu znacznie więcej czasu. A kiedy kobieta wybiera się na przejażdżkę motorem z młodym Włochem, wydaje mu się, że ich związek ma się ku końcowi.

Miesiąc nad jeziorem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.