PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698801}

Mike Tyson szczery do bólu

Mike Tyson: Undisputed Truth
7,3 2 402
oceny
7,3 10 1 2402
Mike Tyson szczery do bólu
powrót do forum filmu Mike Tyson szczery do bólu

Genialny dokument ktory niestety byl malo promowany przez co nie zrobil furory na swiecie.Tak madre i ciekawe dokumenty powinny zdobywac najwieksze laury i nagrody poniewaz sa o czyms waznym.Nie jest to bezsensowny belkot zrobiony tylko i wylacznie dla kasy.Wiem jedno ze M.TYSON mial trudne dziecinstwo i wychowywal sie w patologicznym srodowisku(w domu jak i na ulicy wsrod gangsterow penerow prostytutek zlodzieji...)ale zawsze mial dobre serce i byl dobrym czlowiekiem.Wiadomo ze zszedl na zla droge i byl przestepca ale w glebi duszy zawsze byl dobrym czlowiekiem ktory po prostu nie mial normalnego domu.Az strach pomyslec co by z nim bylo gdyby nie poznal w swoim zyciu K.DAMATO ktory zaszczepil w nim dyscypline i zachecil do uprawiania boksu.Wydaje mi sie ze TYSON nie poznajac tego faceta oraz jego rodziny ktora traktowala go jak wlasnego syna gnilby do teraz w wiezieniu za jakies morderstwo lub by byl w grobie usmiercony jakims ujowym narkotykiem.Moja pasja jest boks a TYSON na zawsze bedzie mi bliski bo pokazal swiatu jak daleka i trudna droge przeszedl by byc tu gdzie jest teraz.Jego biografia pokazuje ze mozna czasem w zyciu trafic na takie osoby ktore pomoga nam wyjsc na prosta pokazujac normalne zycie a nie tylko prostytutki gangsterzy cpanie imprezy oraz udawanie groznego.Biografia TYSONA pokazala ze nawet kilka razy mozna odbic sie od dna i wyjsc z bagna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones