PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1037}

Misja

The Mission
8,0 60 383
oceny
8,0 10 1 60383
7,9 21
ocen krytyków
Misja
powrót do forum filmu Misja

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Ten film jest arcydziełem, uczy o życiu. Wspaniały, film obowiązkowy dla nastolatków.

ocenił(a) film na 9
aplauz

ciekaw jestem czego Ciebie nauczył o życiu ;)

ocenił(a) film na 10
eLMystic

O tym jak miłosierdzie może okazać się wielką siłą. Nie będę z tobą dyskutował skoro piszesz takim tonem. Tak w ogóle zapomniałeś o znaku zapytania i dużej literze na początku zdania.

ocenił(a) film na 9
aplauz

Sorry że tak to odebrałeś,na pewno nie chciałem Cię obrazić :). Ale przyznaje się, to zdanie można różnie odbierać. P.s. nie bądź takim formalistą, forma jest ważna ale treść ważniejsza;)

ocenił(a) film na 8
aplauz

Film oczywiscie bardzo dobry i pouczający ale raczej dla osób dojrzałych emocjonalnie więc nastolatki odpadaja:)

ocenił(a) film na 9
GeDo84

Wiesz, znam ośmiolatków, którzy zachwycają się Odyseja kosmiczną i trzydziestoletniej fanów Transformers, więc dojrzałość nie zawsze idzie w parze z wiekiem ;)

ocenił(a) film na 10
GeDo84

To jest film dla osób dojrzałych emocjonalnie, ale to nie znaczy, że nie dla nastolatków. Sama mam 16 lat i obejrzałam już sporo ważnych filmów, a ten zrobił na mnie szczególne wrażenie. Nie mogę zrozumieć dlaczego na religii oglądamy takie badziewia jak,, Bóg nie umarł", kiedy,, Misja" mogłaby stać się inspiracją dla przynajmniej jednego ucznia.

Luthien2707

Mi w latach 90s puszczali Misję na rekolekcjach. :)

ocenił(a) film na 4
aplauz

Miłosierdzie? naucz się zdrowego egoizmu to ci na dobre wyjdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones