PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847857}
6,9 8 776
ocen
6,9 10 1 8776
6,4 5
ocen krytyków
Miss Americana
powrót do forum filmu Miss Americana

Warto obejrzeć - 9/10

ocenił(a) film na 9

1,5h godziny zleciało w mgnieniu oka. Fajnie nakręcony i zrealizowany dokument, który trochę przybliża nam postać Taylor Swift. Wielka artystka i ciekawa osoba, która musiała zmierzyć się z wieloma własnymi słabościami podczas swojej kilkunastoletniej kariery na wielkiej scenie. Szanuję ją po tym filmie jeszcze bardziej.

shail

Ja niestety o wiele mniej. Dała się wciągnąć w feminazistowską propagandę demonizującą i obwiniającą mężczyzn o wszelkie zło. Innymi słowy dała z siebie zrobić kolejną ofiarę "patriarchatu" podczas gdy tak naprawdę (biorąc pod uwagę jej żale) stała się ofiarą samej siebie.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
H33L

Ciekawe to co piszesz. Możesz rozwinąć swoje spostrzeżenia?

H33L

Spojler





Przeżyła molestowanie, i mimo dowodów niektórzy robili z niej antagonistę, który "nic nie powiedział". Za jej myśleniem stoi "dobro dla tych kobiet co nie miało tyle szczęścia co ona". Ja ją rozumiem, a to czy popieram to już nie ważne. Z resztą, jest obywatelem swojego kraju, ma prawo wyrazić opinie, niezależnie jak bardzo nie zgadza się z innymi.

shail

Słyszałam, że to dobry dokument. Chociaż nie mój klimat, to może być ciekawie wyjść poza strefę komfortu

ocenił(a) film na 7
emilkap88

Na pewno warto :) Ja spróbowałam i nie żałuję, chociaż kapcie nie spadają, oczekiwałam trochę więcej (za mało, właściwie wcale nie było, jej relacji
z Seleną Gomez i troszkę całość podporządkowana jednej idei- walki z nierównościami, plotek, szczucia Taylor przez media, itd.).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones