PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259199}
6,9 10 871
ocen
6,9 10 1 10871
Miss Potter
powrót do forum filmu Miss Potter

w ciekawostkach spojler umieścił???

ocenił(a) film na 8
fenix

To pewnie "oficjalna" ciekawostka, która jest również na imdb.com. Reszta po prostu tłumaczy ciekawostki i to nie ich wina;) Zresztą ciekawostki dotyczące filmu czyta się po seansie a nie przed...

Sparkling1986

będzie spojler,więc kto nie oglądał nie czytać,
zwykle tak robię,ale jakieś licho mnie podkusiło,zresztą nigdy jeszcze się nie spotkałam z aż tak,że tak powiem,mocnym spojlerem,wiem że to "oficjalna" ciekawostka,ale ja się nigdy nie interesowałam życiem B.Potter i zastanawiałam się dlaczego nie wyszła za tego swojego wydawce,może trochę mnie poniosło ale wieczorem miałam sobie obejrzeć film i lekko się wkurzyłam ;-)

ocenił(a) film na 8
fenix

Spoko:) Ale muszę Ci powiedzieć, że ja przed obejrzeniem Moulin Rouge! też przeczytałem w gazecie opis "film opowiada o miłości ubogiego poety do umierającej na gruźlicę kurtyzany". Ale oglądająć film zapominałem o tym (przypominało mi się kilka razy, jak np Satine mdlała) i nie psuło mi to przyjemności z oglądania :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Sparkling1986

Co za idiota napisał o śmierci z powodu kaszlu? Od kiedy to umiera się na kaszel? Gruźlica brzmi chyba konkretniej...

ocenił(a) film na 10
mrs_robinson

A ja myslalam ze w biograficznych filmach nie ma spoilerow :) To tak jakby ktos w Titanicu oburzal sie o spoiler z zatonieciem, albo w Gorylach we mgle mial za zle serwisowi ze napisal iz Fossey umiera na koncu.

fenix

A ja zawsze specjalnie czytam wszystko co się da o filmie, zanim go obejrzę xD Tak samo, jak o książkach, z tym, że w ich przypadku czytam też najpierw zakończenie xD Po co? Nie wiem... taki nałóg ;)
Nie psuje mi to radości czytania/oglądania, i tak szybko zapominam.

fenix

ja jak mam zamiar obejrzeć film to staram się o nim wiedzieć najmniej jak się da, wystarczy mi mniej więcej o czym jest, zobaczyć plakat i obsade. A najlepiej żeby ktoś mi puścił film i nie podał nawet tytułu :P
Tak mi się jakoś przyjemniej ogląda ;)

użytkownik usunięty
fenix

ja tam naajpierw oglądam, potem czytam, w sumie to, jak naprawde umarł jest istotne nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones