PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 59 614
ocen
6,9 10 1 59614
6,9 32
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Fallout

Ethan Hunt i Ilsa Faust przylecą do Sandomierza, włamią się do plebanii ojca Mateusza Żmigrodzkiego i podprowadzą mu rower. W ten sposób zakończą serial pod tytułem: "Ojciec Mateusz".

ocenił(a) film na 8
Carlos1_2

Mietek i Orest pojadą Pandą Natalii do Łodzi , by komisarz Alex wytropił zaginiony rower. Ślady zaprowadzą ich na lotnisko Chopina. Tam Detektywi w Akcji dzięki zapisom z kamer ustalą, że Hunt wraz rowerem polecieli PLL LOT z W-wy do LA (nowa najdalsza trasa :) ). W mieście aniołów dochodzenie przejmie porucznik Columbo.

Mauna_Kea

Porucznikowi przydzielony zostaje na partnera agent ABW, ex wywiadowca bloku wschodniego, Ryszard Ochódzki.
Ten, przekonuje Colombo, że "naprawdę jak był młody to był murzynem i grał w kosza, ale potem mu się znudziło".
Wspólnie prowadzą pościgi, błyskotliwie ripostują podejrzanych i prowadzą na przemian motorówki, heliktopter, skuter śnieżny oraz melexa.
Colombo rzuca palenie cygar.

LzP

Colombo zmartwychwstal? Yeeeeah ;)

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

Wszystko dobrze, z tą różnicą że akcja ma miejsce na słynnym, nieczynnym lotnisku w Radomiu

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

Co to jest 'Panda Natalii'?

ocenił(a) film na 8
michal.2907

Natalia Borowik jeździ w seriali niebieskim Fiatem Panda :)

ocenił(a) film na 10
Carlos1_2

Carlos1_2 -> Umade my day :D Lubię serie MI ale chyba ich ponosi jak dzika po zolędziach ...No chyba ze chcą dolecieć do 8 części jak FF :P

użytkownik usunięty
WiedzmaTiona

to zróbcie lepszy film żałosne hejty pfff.ja np lubie całą serie mission impossible.Nie dorastacie do pięt Tomowi Cruise.A film pewnie i tak obejrzycie.dobre sobie.haha

Podziwiając tego żałosnego scjentologa bardzo dużo mówisz o sobie. I to nic pozytywnego...

użytkownik usunięty
goodbarbarian

Nic nie mowie o sobie.Ja mam inne przekonania religijne.Ale jednak wole zobaczyć z nim film niż tracić czas na glupie dyskusje.Miłego.

użytkownik usunięty

Ten żałosny scjentolog zarabia więcej niż ty przez całe życie.^^.

ocenił(a) film na 5

i co z tego ma że sobie powahluje dolcem a i tak umrze w ramionach dzikich obcych :)

ocenił(a) film na 3

Jemu do pięt to akurat nietrudno dorosnąć. :D

Carlos1_2

Gówno prawda! Ten film to tak naprawdę półtoragodzinny gameplay z nowego Fallouta, stąd taki a nie inny podtytuł!

Carlos1_2

A tak na serio to zwiastun zdradza w zasadzie najlepsze sceny w tym filmie i poza niezłymi kilkoma scenami z helikopterem oraz slalomami motocyklowymi Toma Cruse'a nic lepszego ze scen kaskaderskich w tym filmie nie znajdziemy. Film już dostępny na "Zalukaj" póki co w wersji oryginalnej. Dla mnie średniak.

ocenił(a) film na 5
Carlos1_2

Kolego... Proszę, bez spoilerów... Wybieram się na to do kina...

Carlos1_2

Ethan Hunt wypoczywa na Mazurach pod falszywym nazwiskiem Tomasz Karolak. W pewnym momencie kupując w Biedronce podchodzi do niego pracownik wręczając kopertę. Nowa misja zapisana na pen drive: Tulczyn, miejscowy wataszka Janusz Tracz sprowadza broń, którą zbroi prowincjonalne oddziały KODu. Jego cel to likwidacja polskiego rządu. Twoja misja to dowiedzieć się dla kogo pracuje Tracz a następnie neutralizacja obu zagrożeń.

JohnTheBrave

hahaha, nie wiedziałam, że pan Janusz Tracz wciąż on top XD Coś cicho o nim ostatnio

ocenił(a) film na 6
Carlos1_2

Raczej odnajdą zaginiony rower i uratują ojca Mateusza z rąk bezwzględnych separatystów. To pozytywne postacie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Carlos1_2

Ethan Hunt i Ilsa przylatują do Warszawy, a tam rozpędzeni na motocyklu, wpadają na drewno "Gliniarzy" z Polsatu, w wyniku czego Cruise doznaje skręcenia stopy w kostce, a reżyser przerwania filmu na 8 tygodni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones