PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655048}
6,9 74 842
oceny
6,9 10 1 74842
6,9 22
oceny krytyków
Mission: Impossible Rogue Nation
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Rogue Nation

Bardzo dobry, 8/10

ocenił(a) film na 8

Tom Cruise to facet z głową nie tylko przystojny, co bardzo inteligentny. Mając pieniądze kręci świetne filmy będąc ich producentem, kiedy inni bez grosza spadli na samo dno : Val Kilmer, Cage, Wills. Film Świetny tak samo jak poprzednia część. Bawiłam się super, polecam !

ocenił(a) film na 8
naomi_nomi

Mam bardzo podobne odczucia zarówno co do tej części jak i poprzedniej. Mission: Impossible z filmu na film jest właściwie coraz lepsze. Zapraszam do mojej recenzji Rogue Nation, będę wdzięczny za wszelkie komentarze:
http://czarnadziura.weebly.com/blog/mission-impossible-rogue-nation

ocenił(a) film na 8
wakeup

jeśli nie liczymy dwójki, to się zgadzam ;)

ocenił(a) film na 10
wakeup

Ja również!

naomi_nomi

Pan Tom Cruise ma po prostu odpowiednie plecy do robienia spektakularnej kariery. Sekta scjentologiczna, do której należy ma powiązania z ezoteryką a co za tym idzie jest przebudówką masonerii. Poczytaj sobie jak się robi karierę w amerykańskim przemyśle muzycznym i Hollywood. Zapewniam, że gdyby Cruise się nawrócił albo zacząłby mieć coś do scjentologów rychło skończyłby jak Michael Jackson albo Paul Walker.

zombi248

To żeś przywalił. Z tego co mi wiadomo to Cruise akurat opuścił scjentologów :)

tesseract66

Mówisz z przekonaniem jakbyś był wszystkowiedzący albo był jego żoną i miał informacje z pierwszej ręki. Po pierwsze to są na razie tylko spekulacje i pogłoski drukowane w różnych masońskich szmatławcach. Po drugie te niesprawdzone i niepotwierdzone plotki mają nie więcej niż dwa miesiąc z hakiem a wszystko wyprodukował wcześniej. Po trzecie Tom Cruise nic nie komentował. Po czwarte takie plotki to świetna kampania reklamowa dla filmu. Dziekuję za uwagę i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
zombi248

Przesadzasz,jego życie osobiste nie dopisuj niestworzonych historii,kto jak kto ale Tom od zawsze promuje kina akcji w optymistycznym stylu,jego ostanie filmy są tego dowodem.Ma pewnie spojrzenie na świat i ma do tego prawo,zobacz co u nas w kraju katolickim się odstawia jak łatwo ludzją zawrucić w głowie materializacja i władzą,przy wyczynach polaków kościół Toma to pikuś i pewnie by nas jeszcze z tego bajzlu wyciągnął.Dziekuję za uwagę i pozdrawiam

użytkownik usunięty
zombi248

No ty nie mówisz z przekonaniem. A pier.dolisz takie bzdety, że nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać.

tesseract66

Bzdura. Ich sie nie opuszcza. NIe wierz w media, które sa sterowane odgórnie.

użytkownik usunięty
tesseract66

Nie opuścił.

zombi248

Zombi248 czemu inni scjentologowie nie zrobili takiej kariery jak Tom ? Skoro to tylko kwestia bycia scjentologiem.
Nawet reżyser Matthew Vaughn ,,Kingsman. Tajne służby" przyznał, iż Tom pomógł mu w karierze.

www.contactmusic.com/tom-cruise/news/lock-stock-and-two-smoking-barrels-tom-crui se_4787380

użytkownik usunięty
Nuno33

Bo to scjentolodzy go wyłowili, żeby był ich twarzą. I od tej pory zapewniają mu wszystko i usuwają wszelkie przeszkody - czasem dosłownie. Zresztą niszczą każdego kto się im przeciwstawia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Zastanawiałeś się co chcesz uzyskać przez obrażanie wszystkich wokół? Z nas dwóch ty zdecydowanie bardziej brzmisz jak człowiek niespełna rozumu zupełnie bezsensownie wściekając się i plując jadem zamiast podeprzeć się choćby jednym argumentem. A już sugerowanie i straszenie uciszeniem z powodu dwóch niewinnych pytań na inteligencję dla pierwszoklasisty to zdecydowanie typowy objaw nawiedzenia. Ale wracając do sprawy. Zadałem ci dwa proste pytania do szybkiego sprawdzenia w necie i zajęcia stanowiska lub choćby zainteresowania. Jeśli nie umiesz na nie odpowiedzieć i na dodatek kompletnie nie zainteresowało cię pogłębianie wiedzy o otaczającej nas rzeczywistości to nie mamy o czym rozmawiać bo po pierwsze twoja wiedza jest zerowa a po drugie umysł masz ciasny jak dziewiczy otwór. Wobec powyższego nie jesteś dla mnie żadnym partnerem do dyskusji. Bo niby o czym miałbym rozmawiać? Przerzucać się epitetami? Żeby ci kiedyś być może zaświtało coś w tej ciasnej głowie zadam ci trzecie pytanie i nie czekając na odpowiedż na tym skończę tą niepotrzebną rozmowę. Dlaczego horyzont jest zawsze płaski jak stół i znajduje się dokładnie na wysokości oczu niezależnie od tego czy stoi się na ziemi czy leci samolotem na wysokości 10 kilometrów. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

A kysz bo jeszcze się ubrudzę twoją wścieklizną. Idź tam gdzie twoje miejsce.

zombi248

Zabolało, co?

użytkownik usunięty
zombi248

Rzeczywiście uciekłeś z Tworek. Dyskusja w tym temacie toczy się o Tomie Cruise, ty natomiast wyskakujesz z dupy o jakiś efektach lornetkowych i innych głupotach to raczej dobrze z tobą nie jest.

Dyskusja toczy się na różne tematy a ten temat ja zapoczątkowałem więc jeśli się nie podoba to nie wchodź i nie konkuruj chamstwem z innymi ślepymi półgłowkami . Akurat drobne sprawy, na które zwróciłem uwagę mają fundamentalne znaczenie w temacie, o którym wspominałem i praktycznie tłumaczą wszystko. Po co się wypowiadasz ma temat, o którym nie masz pojęcia.

użytkownik usunięty
zombi248

Dyskusja powinna się toczyć tylko o filmie Mission Impossible Rogue Nation i aktorach biorących udział w tym widowisku. Ty jako pierwszy zjechałeś z tematu zatem łamiesz zasady obowiązujące na portalu.
Jeżeli chcesz dyskutować o głupich lornetkach, horyzontach, załóż własny temat w innym dziale, bądź zmień forum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Andeddu

Powtórzysz im to patrząc w oczy.

ocenił(a) film na 5
Andeddu

czekam poznaniaczku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SzalonyHeniek

Olej trolla. Widać, że ma 15-18 lat. Adresu CI i tak nie poda bo by sie sfajdał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Tak do Ciebie mówią?? Szkoda mi ciebie. Może da ci sie jakoś pomóc:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Tak braciszku..hahahahah.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Czy możesz przestać mówić do lustra? Fatalny nawyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones