PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655048}
6,9 74 839
ocen
6,9 10 1 74839
6,9 22
oceny krytyków
Mission: Impossible Rogue Nation
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Rogue Nation

kiedy oni jedzą myją się? zauważyliście ze w tych akcyźnikach zawsze są czyści nigdy nawet nie jedzą nigdy nie zmęczeni po podróży :D kiedy oni pija jedzą itp.?:)

ocenił(a) film na 8
tyskacz87

To jasne: gdy kończy się klaps, wtedy luuu do przyczepy lub nawet do hotelu :)

ocenił(a) film na 8
tyskacz87

Zdrowa dieta, aktywny tryb życia i lata wyćwiczonych mechanizmów pozwalają im się przygotować na ciężkie kilka dni akcji. Z tego co pamiętam każda z misji nie trwała dłużej niż 4 dni.
MI 3 toczyła się przez 3 dni jak dobrze pamiętam z czego sporą część czasu Ethan spędził w IMF będąc przykuty do łóżka na sali przesłuchań, gdzi miał czas odpocząć i na pewno został mu podany posiłek. Nie mówiąc, że ludzki organizm jest specyficzny i przez brak jedzenia w tak krótkim czasie nie da się utracić całej masy miesniowej itp w dodatku jak ktoś ma dużo masy mięśniowej to dodatkowo służy ona jako magazyn energii. Przy większym wysiłku i braku odpowiedniego pożywienia spalają się mięśnie.

Podsumowując jest wiele luk w histori, które można rozumieć za mało ciekawe czyli np mogą tyczyć się robienia kupy przez Ethana czy kąpiel w celu przygotowania się np do spotkania po odbiór kodów za diamenty. Dodam, że też nie jestem pierwszej młodości, mam kilka lat stażu na siłowni, aktualnie ćwicze calistenike, zdrowa dieta i nawet po mocnym treningu średnio się pocę. Kwestia genów. Historia jest tak prowadzona, że film przed pytaniami jak twoje po prostu się broni.

ocenił(a) film na 8
tyskacz87

Jedzenie - wystarczy szybko, prawie niepostrzeżenie wsunąć wysokokaloryczny batonik albo proteinowy. Picie - widziałem kilka razy kubek kawy w ręku.
Mycie - to jest prawdziwa tajemnica.

Osobiście mnie jeszcze ciekawi, gdzie robią takie samochody, które na biegu wstecznym osiągają prędkość równą bądź większą niż na najwyższym biegu do przodu? I czy mają wtedy 2 biegi wsteczne - wolny do manewrów i ten szybki do efektownych ucieczek/pościgów tyłem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones