PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7765}

Mistrz kierownicy ucieka 3

Smokey and the Bandit Part 3
5,9 5 344
oceny
5,9 10 1 5344
Mistrz kierownicy ucieka 3
powrót do forum filmu Mistrz kierownicy ucieka 3

To tak jakby zrobić kolejną wersję Zabójczej Broni bez Gibsona. Po cholerę takie filmy robić? Nie lepiej wymyślić coś nowego? Ten sam schemat, naciągane te gagi, drażnący bohater bo na siłę udający Reynoldsa, masakra

Sonny500

Jak może udawać Reynoldsa skoro Jerry Reed nie gra tego samego "Bandytę" co Reynolds. Obejrzyj wszystkie części i wtedy komentuj

ocenił(a) film na 2
Alaric_Saltzman

No ja oglądałem wszystkie części. O ile dwie wcześniejsze jeszcze dało się strawić, o tyle ta jest przesadnie infantylna i zupełnie niepotrzebna. Ewidentnie widać, że film powstał na siłę. Równie dobrze można było do dnia dzisiejszego dociągnąć do części 15-tej he.

djrav77

Dwie wcześniejsze dało się strawić ?? Np. część pierwsza ?? Serio ? Jakoś dało ?? Przecież Mistrz Kierownicy Ucieka 1 to kapitalna komedia - takie mocne 8/10 a nawet 8.5/10! Oczywiście ten film zupełnie inaczej odbiera się ogadajac teraz tj. w 2018 a i pewnie w ogóle w XXI wieku niż wtedy kiedy ja go oglądałem po raz pierwszy tj. gdzieś w 1986-87 na czarno-białej Unitrze i czekając tydzień, dwa albo i lepiej aż w sobotę wieczorem puszcza na którymś z całych dwóch kanałów tj. TVP1 lub 2, Mistrz Kierownicy Ucieka! Zbierała się cala rodzina i jeszcze przychodził sąsiad i oglądało się Amerykę aż oczy się świeciły z podziwu i zazdrości ;) A jeśli dodać wrażenia jakie wywoływał w ówczesnym 10-12 latku, żyjącym w szarym, biednym PRL'u Pontiac Trans Am z "Bandziorem" za fajerą to spokojnie mogę dać i 9/10 ;)

ocenił(a) film na 2
Sonny500

ja daje 2, bo jechalem tym autem ;D (brat miał) ...humor niby fajny, ale pusty, ktorego nie lubie... poczatek tragedia poza tym... Nadrabia film autami jedynie... Jedynka jak narazie najlepsza!
p.s. zauwazyliscie, ze ona zamawiala picie ekstra duże, a potem w ogole o nim nikt nie wspomniał? :/ mase błędów... Ten film w ogóle niepotrzebnie powstał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones