1 godz. 31 min.
6,9 5 815
ocen
6,9 10 5815
4 890
chce zobaczyć
5,2 11
ocen krytyków
{"rate":5.181818,"count":11}
{"type":"film","id":843930,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mistrz-2020-843930/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mistrz
  • elesdj ocenił(a) ten film na: 9

Mistrz - film bardzo dobry... Należy obejrzeć. Realizacja świetna. Ciężko przez cały film było mi się doczepić do czegoś a należę do ludzi, którzy potrafią nagle wyjść z kina widząc jakąś szmirę na dużym ekranie.
    Szkoda , że nigdzie nie było ani jednego plakatu, który by go promował w dniu premiery... Widać , że komuś bardzo zależy żeby nie promować nienawiści nazioli oraz całej prawdy tamtych lat. Jak to się mówi? - Żyjemy w czasach "prohumanitarnych" co właśnie pokazują pajacyki z kolonii usa.

• Bruce_Lee ocenił(a) ten film na: 9

elesdj Dokładnie, mam te same odczucia. Widzę czepialstwo ze strony niektórych że "zbyt holiłódzki" - ale prawda jest taka, że poziom polskiej kinematografii jest na tyle niezadowalający, że taki "wzorowany na Hollywood" film - bez żadnej poprawności politycznej ale z obiektywnym ukazaniem, że niemal każdy dostał tutaj po dupie - czyni go nietuzinkowym.

• Bruce_Lee Zgadzam się.

• elesdj Sory ale film był promowany i na YouTube, i na instagramie i na Facebooku... Trailer pojawiał się co rusz. A co do filmu jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

• 21Paulo ocenił(a) ten film na: 8

sebawaw1994 Był zgadza się. TVP sport również wiele razy promowało ten film, robili wywiady w Głowacki.

• 21Paulo ocenił(a) ten film na: 8

21Paulo * z Głowackim

• Devouer ocenił(a) ten film na: 6

elesdj Sorry, ale w dupie byłeś i gowno widziałeś. Historia Teddyego zasługuje na coś więcej niż ta banalna, naiwna i kiepsko zrobiona kupa

• Devouer odezwał się światowy znawca kinematografii. Kupe to miałeś rano, jeśli jesteś takim ekspertem to chociaż używaj odpowiedniego języka.

• Devouer taka prawda i w 100 % się pod tym podpisze. Ten film to jest parodia historii teddego. Niestety ale strasznie się zawiodłem na tym filmie nie które sceny są tam tak głupie. Oczekiwałem czegoś naprawdę mocnego widząc ocenę 7 na filmweb a tak to nazwałbym ten film zwykłym przeciętniakiem na 6.0 max. Najgorsze co jest w tym filmie nie wyzwolił on u mnie żadnych emocji praktycznie był taki nijaki. Bardziej się wzruszyłem czytając historię o teedym niż oglądając ten film.

• mrbeckham666 zapomniałem dodać że po prostu ten film nie zbudował żadnej więzi między bohateriami i przez to jest to po prostu film bez swojej tożsamości dziewczyna czy chłopak umiera wszystko fajnie super tylko nawet nie zdążyłem ich dobrze poznać przez co ich śmierć wcale mnie nie poruszyła a to błąd reżysera moim zdaniem.

• grzes1962 ocenił(a) ten film na: 8

mrbeckham666 do bolu głupi jest Twoj komentarz