PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607936}

Mocne uderzenie

Here Comes the Boom
6,5 24 183
oceny
6,5 10 1 24183
Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Mocne uderzenie

Przecież ten film jest naprawdę fajny, szczególnie jeżeli ktoś jest fanem kina familijnego i równocześnie lubi UFC.

ocenił(a) film na 3
KaktusowySzef

Tak. I zasługuje na maksymalną notę, jak Forrest Gump. Co za ludzie...

ocenił(a) film na 9
KaktusowySzef

Mnie się film podobał.

ocenił(a) film na 10
KaktusowySzef

Zgadzam się. Przynemnie się ogląda. I jak na film w swoim gatunku 10. Sama osobiście z ciekawości pogrzebalam w necie kto tam grał z autentycznych postaci tego sportu. Byli bobsleiści z Jamajki, małpa bejzbolista, królik koszykarz...itp. Uśmiałam się,a do tego fajna muzyka i fajne przesłanie dla dzieciaków.

ocenił(a) film na 8
KaktusowySzef

"Wielkiego Stacha" sobie zobacz, tam dopiero są jaja i mocny humor!
Jest Don Frye i Bob Sapp...

ocenił(a) film na 7
KaktusowySzef

zasługuje na wysoką ocenę. ma prosty przekaż, ale pełno dobrej energii płynie z tego filmu. Plus za autentyczne postacie :) 10/10 bym nie dał ale 7 jak najbardziej

ocenił(a) film na 8
KaktusowySzef

W moim odczuciu 10 to lekka przesada(to nie jest żaden atak na autora tematu). Ale film bardzo mi się podobał, jest zabawny, oprócz jednej sceny nie ma tutaj humoru klozetowego(1-2 sceny ok, lae niektóre filmy są nim wypełnione), jest jakieś małe przesłanie. Ogólnie jedna z najlepszych komedii ostatnich lat.

KaktusowySzef

Scena pierwszej walki jest naprawdę przednia. "Intimidatiooon!" :D

ocenił(a) film na 7
KaktusowySzef

Słusznie. Zasługuje na wyższą ocenę. Nastawiałem się na komedyjkę, a wyszła dobra komedia z pozytywnym przesłaniem, dobrze zagrana i możliwie pokazane te mordobicia, które ich organizatorzy i debile nazywają sportem.

ocenił(a) film na 7
KaktusowySzef

To moja ulubiona komedia z Kevinem Jamesem. Bas Rutten również się spisał, bardzo zabawna rola :)

KaktusowySzef

Przesadziłeś z tą oceną. Film jest fajny, ale ocena 5-7/10 to max. za to "arcydzieło".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones