PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7801}

Moja dziewczyna

My Girl
7,5 50 875
ocen
7,5 10 1 50875
7,3 7
ocen krytyków
Moja dziewczyna
powrót do forum filmu Moja dziewczyna

Ten film jest ulubionym filmem mojego dzieciństwa. Nawet teraz po tylu latach oglądając go wzbudza we mnie ogromne emocje, łzy same cisną się do oczu. Film jest po prostu piękny. Polecam go każdemu kto jeszcze jakimś cudem go nie widział.

topsix

film również z mojego dzieciństwa :) zgadzam się z tobą!

ocenił(a) film na 8
topsix

mojego także, tak myślałam o tym filmie i nie mogłam sobie przypomnieć co to za film , w pamięci tylko wyświetlały mi się niektóre sceny ale nie wiedziałam
teraz przypadkiem na to wpadłam :)
ale ocenie jak zobaczę ten film po raz kolejny po tak długiej przerwie

ocenił(a) film na 9
topsix

mogę powiedzieć dokładnie to samo:) pamiętam że uwielbiałam ten film. kiedyś często go wyświetlali a teraz szkoda że już tak daaawno go w telewizji nie było:-/

ocenił(a) film na 9
topsix

dosłownie ;p mam takie same odczucia;] ;*

ocenił(a) film na 10
topsix

Widzę że same dziewczyny piszą o tym filmie a założycielem tego tematu jest chłopak :) hehe topsix to ja

ocenił(a) film na 10
topsix

To chyba najlepszy film dla dzieci, naprawdę nie znam lepszego. Sztuka dla dzieci z treścią i wartościami, jak dla dorosłych.

Co roku na Polsacie puszczają obie części na wiosnę - zawsze oglądam (;
Ulżyło mi, że nie tylko ja tak go kocham ^ ^

topsix

A ja go dopiero co po raz pierwszy zobaczyłem.Film jest bajkowy,ma swój nostalgiczny klimat.Tak się składa że mogłaby to być moja dziewczyna,tylko że to był zupełnie abstrakcyjny świat dla dziecka PRL początku lat siedemdziesiątych XX wieku i to tłumaczenie z szóstką.Jaka idiota to tłumaczyła?W latach siedemdziesiątych taka ocena nie istniała,zarówno w imperialistycznym USA tam stosowało się oznaczenia literowe, jak i tym bardziej w polskiej szkole podstawowej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones