PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400788}

Moja wielka grecka wycieczka

My Life in Ruins
6,3 24 542
oceny
6,3 10 1 24542
Moja wielka grecka wycieczka
powrót do forum filmu Moja wielka grecka wycieczka

a własnie że

ocenił(a) film na 7

świetna komedia dużo lepsza od "weselnego hitu"

Reznik

Moje wielkie greckie wesele nie przypadło mi do gustu. Moja wielka grecka wycieczka spodobała mi się bardziej. To lekki wakacyjny film, do którego należy właśnie w taki sposób podchodzić. I jako taki spełnia swoje zadanie znakomicie. Uwielbiam zwiedzać Europę właśnie na takich wycieczkach (wczasy na plaży to koszmar) i ciekawie było zobaczyć turystów oczami pilota. Bardzo ładne zdjęcia Grecji, którą w końcu chciałabym zobaczyć. Film klimatem i właśnie krajobrazami przypomina mi film Mamma Mia z Meryl Streep. Od obydwu nie oczekiwałam wiele i pozytywnie się rozczarowałam.

ocenił(a) film na 9
beti

mam dokładnie takie samo zdanie :) znacie podobne filmy ? ze scenerią śródziemnomorską ? ;)

ocenił(a) film na 7
beti

Tak, ja też się zgadzam. Moje wielkie greckie wesele wydawało mi się jakieś takie przyciężkie. Zwłaszcza cała ta grecka ferajna, która cały czas plątała się pod nogami, i ten konserwatywny tatuś, trochę działało mi na nerwy.

Moja wielka grecka wycieczka to bardzo lekki i sympatyczny film, troszkę zwariowany, ale pozytywny. Cudna Grecja, przystojny Grek (: no i bardzo miła fabuła. Aż się chce wyjechać do Grecji i zostać pilotem turystycznym.

ocenił(a) film na 8
Reznik

mam dokładnie takie samo zdanie

anula0001

Podpisuję się pod powyższymi wypowiedziami :)! Na "Wesele..." skusiłam się, bo pokochałam "Wycieczkę..." z tą samą aktorką w roli głównej, ale jest to jeden z filmów, do których nigdy nie wrócę. Przede wszystkim irytowało mnie wieczne czekania na to, kiedy narzeczeni w końcu tupną nogami i postawią się rodzinie greckich konserwatystów - nie podobało mi się zakończenie pokazujące, że dali sobie wejść na głowę. "Wycieczkę..." obejrzałam po raz pierwszy będąc na objazdowej wycieczce we Włoszech - puściła nam ją przewodniczka w autobusie, swoją drogą bardzo fajna i wyluzowana babka :) Z sentymentem i uśmiechem wracam do tej wyjątkowej komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones