PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40767}

Moje życie beze mnie

My Life Without Me
7,3 12 634
oceny
7,3 10 1 12634
Moje życie beze mnie
powrót do forum filmu Moje życie beze mnie

Film banalnie prosty

ocenił(a) film na 8

... który jednak trafił we mnie bardzo mocno, strasznie mnie poruszył.
Cały pomysł z przedśmiertną listą był strzałem w dziesiątkę, prawie wszystkie rzeczy miały sens i je
akceptowałem, prawie bo jednak cały wątek z panem Lee dręczy mnie strasznie, prawdopodobnie
w nocy nie usnę. Dręczy mnie to dogłębnie jak dziewczyna , partnerka może tak bez emocji
zdradzić swojego wydawałoby się życiowego partnera? Z pozoru dobra osoba okazuje się być
zimną egoistyczną suką, czuję do tej postaci wielką odrazę. Nie dość że zdradziła wielokrotnie
swego faceta to jeszcze w prezencie pożegnalnym go olała po całości. Film mną wstrząsnął , długo
nie zapomnę głównej bohaterki i jej chorych wyborów.
Obym nigdy nie spotkał takiej kobiety i takiej sytuacji.

toxarz

Może zapragnęła miłości i bliskości innego mężczyzny niż tylko męża? Może zdała sobie sprawę, że dużo rzeczy ją ominie ale niektóre może spełnić? Również nie podoba mi się jej zachowanie samolubnej S..., ale kto nigdy nie był na jej miejscu, nie może oceniać jej zachowań. Ja bym pewnie wolała spędzić resztę życia z dziećmi, mężem i resztą rodziny ciesząc się chwilami i wykorzystując każdy dzień. Ona zapragnęła zrobić coś dla siebie w końcu po latach opieki nad dziećmi. Cóż, ile ludzi tyle wyborów.

ocenił(a) film na 8
Brzydgoszcz

Zgadzam się. Wydaje mi się, że w jej sytuacji też mogłabym chcieć wiedzieć.
Natomiast dla mnie niepojęty jest punkt 'rozkochać kogoś w sobie' i sprawienie, by Lee cierpiał do końca życia. Sądzę, że prędzej czy później sytuacja jest do oswojenia, tym bardziej, że wiedział o swojej pozycji (tzn. że ona ma rodzinę), ale myślę, że lepiej by zrobiła, gdyby po prostu nie kontaktowała się z nim w ogóle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones