PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320849}

Mokra robota

You Kill Me
6,2 5 549
ocen
6,2 10 1 5549
5,3 3
oceny krytyków
Mokra robota
powrót do forum filmu Mokra robota

Ten film spokojnie zasługuje na 8/10. Może nie jest to jakaś super zabawna komedia, ale ogląda się go bardzo przyjemnie, jest klimatyczny i ciekawy. Gra aktorska stoi na bardzo wysokim poziomie.

Szczepan

Zgadzam sie, milo sie go ogladalo i polecam z oceną 8/10. Byly momenty gdzie niezle polewalem :)

ocenił(a) film na 8
Szczepan

ja tez sie podpisuje pod tym postem obiema rekami:)
po ocenie sadzilem ze nie bedzie to jakas super rozrywka ale z braku innych filmow postanowilem ogladnac i milo sie zaskoczylem.

Polecam! :)

ocenił(a) film na 8
Szczepan

Mnie też się podobał i uważam że zasługuje co najmniej na 7+

ocenił(a) film na 7
man_niek

Właśnie tyle dałem

ocenił(a) film na 7
Szczepan

ode mnie też nie niżej niż 7, może nawet i 8. spodziewałam się nudnego filmu, a tu jednak wyszła całkiem przyjemna czarna komedia, w dodatku z dość mocnym polskim akcentem. do tego jeszcze kingsley, leoni, wilson i pullman, adekwatna muzyczka i mamy świetną rozrywkę na wieczór:)

Nancy_5

Również zgadzam się z założyciele tematu, to nie kolejna głupia amerykańska komedyjka, tylko fajna i inteligenta komedia

ocenił(a) film na 9
strick15

Dokładnie powiedziałbym, że to bardzo zręczne wymieszanie czarnej komedii, sensacji i dramatu.
Polecam obejrzeć ten tytuł
9/10!

ocenił(a) film na 8
Muszrom

jak dla mnie jedna z moich ulubionych czarnych komedii.podobnie jak 'lucky no slevin' gdzie przeciez tez gra sir ben kingsley.
inteligentna i ciekawa historia opowiedziana (jak to bywa zwykle w tego typu filmach) z przymruzeniem oka.

ocenił(a) film na 7
Nancy_5

Właśnie dałem takie mocne 7+:)

ocenił(a) film na 9
Szczepan

Popieram, swietny film.

ocenił(a) film na 7
_ZeT_

Ja również!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones