PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807767}
6,2 9 040
ocen
6,2 10 1 9040
6,8 38
ocen krytyków
Monument
powrót do forum filmu Monument

Dwie rzeczy

ocenił(a) film na 7

W sumie film całkiem niezły ale nie zrozumiałem dwóch scen - kim był ten związany facet co leżał w łazience a te dziewczyny chyba go nie zauważały i te wesele , było naprawdę czy te osoby też były martwe a może to bez znaczenia ?

ocenił(a) film na 7
Kassander82

Co do tego faceta też nie mam pomysłu, ale na pewno jest metaforą czegoś (tutaj na forum wyczytałem, że dominacji dziewczyn - do mnie to akurat nie trafia, aczkolwiek trop może być słuszny. Dziewczyna pracująca w saunie też w końcu "znęca" się nad pensjonariuszką dostrzegając jej brak reakcji.) Ukrainiec powoduje wypadek (jest to powiedziane na koniec). Na weselu ma zszyte czoło i mówi "Dla was nie jestem kawalerem, ale umarłem" i później do brata "...nieubłagane rozstanie zwiastuje rychłe spotkanie".

awesta

Wydaje mi się, ze to kierowca spowodował wypadek - na początku filmu jest scena w ktorej pali papierosy i rozmawia z jednym z praktykantow w trakcie jazdy, potem na stacji praktykanci mowią o tym ze caly czas pali. Na koncu policja podaje przyczynę wypadku - rozkojarzenie spowodowane rozproszeniem żaru, w tle jest płaczący kierowca w samochodzie. Jest powiedziane ze Ukraniec jest jednym ze świadkow, oprocz managerki hotelu, natomiast nie wiem skad to zszyte czolo w takim razie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones