PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473111}

Moon

7,3 94 832
oceny
7,3 10 1 94832
7,6 25
ocen krytyków
Moon
powrót do forum filmu Moon

Po pół godziny filmu byłem zainteresowany tym dlaczego dany Sam choruje i uznałem iż po prostu data ważności do spożycia Klona się kończy dlatego był potrzebny nowy . Co do ucieczki Drugiego Sama zabrakło mi po troszę dramatyzmu w stylu pozostania kapsuły na orbicie okołoziemskiej i uwięzienia uw Sama w tych warunkach ale nie sprawa rypła się i znowu Ameryka jest cudowna a korporacje są be . Film zaintrygował mnie na początku ale zawiódł końcówką ewidentnie brak pomysłu na zakończenie dramatyczne jak powinno być pogrzebał całość . Lecz to moja subiektywna opinia

ocenił(a) film na 8
Morburg

Według mnie najbardziej racjonalnym wytłumaczeniem tego, że Sam po trzech latach umierał jest choroba popromienna. Co do zakończenia, to nie rozumiem, o co Ci chodzi.

ocenił(a) film na 4
Surprajs

Chodzi mi o sztampowe zakończenie przewidywalne myślałem że zaskoczy a tu oczywisty powrót na ziemię .

ocenił(a) film na 8
Morburg

Chodzi Ci o takie zakończenie, które by sugerowało nietykalność wielkich korporacji i niemoc pojedyńczej jednostki w walce z systemem? W sumie czemu nie...

Morburg

I tak po prostu sobie wsiadł do kapsuły i poleciał na Ziemię? Czemu nie mógł zrobić tego wcześniej? Czemu firma nie "zablokowała" mu w jakiś sposób tej opcji lub czemu w ogóle była taka kapsuła dla bohatera dostępna?

ocenił(a) film na 7
Morburg

Dla słabo rozwiniętych wszystko jest słabo rozwinięte. Nie bierz sobie tego do serca, a tym bardzie głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones