PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817046}
5,0 34 614
ocen
5,0 10 1 34614
2,8 17
ocen krytyków
Morbius
powrót do forum filmu Morbius

Keaton na końcu zwiastuna sugeruje połączenie (przynajmniej częściowe) światów Sony i Disneya, szczerze to sam nie wiem co o tym sądzić. Sony z tworzeniem własnych uniwersów radziło sobie póki co tragicznie, a i Venom był filmem co najwyżej przeciętnym. Z kolei Disney nagminnie bagatelizuje postać Petera w jego solowych filmach, przekształcając każdego z jego kultowych wrogów we wrogów Tony'ego Starka, choć przyznać trzeba, że robi to w całkiem przyjemny dla oka sposób. A może to wszystko okaże się jedynie burzą w szklance wody i Keaton tak naprawdę będzie grał kompletnie inną postać niż w Homecoming? Chyba nawet Sony nie jest na tyle głupie, by tak nęcić widzów tak tanim filmowym odpowiednikiem "clickbaita".

W to, że Morbius będzie dobrym filmem ciężko mi jest póki co uwierzyć. Zwiastun zbytnim optymizmem nie napawa, osoba reżysera też nie zachęca (zwłaszcza po obejrzeniu jego Life), Venom mocno mnie rozczarował. Do kina się raczej na to nie wybiorę, prędzej poczekam na VHS.

ocenił(a) film na 8
Kalafiores

W zwiastunie widać plakat ze Spider Manem i pisze na nim że jest mordercą ponieważ nawiązuje do filmu Spider Man Far From Home w którym Spider Man zabił Mysterio a Vulture został aresztowany w Spider Man Homecoming więc Morbius należy do MCU jeszcze do tego w zwiastunie wymieniali dwa filmy z Spider Man z MCU no i jeszcze się okarze że Venom też będzie częściom MCU. Jak dla mnie to bomba że to jest powiązane :)

ocenił(a) film na 8
Damian9900

I chciałbym się odnieść jeszcze do Vulture poniewarz w zwiastunie on stoi przy samochodzie policyjnym a jak wiadomo został aresztowany w Spider Man Homecoming.

ocenił(a) film na 2
Kalafiores

VHS-y już nie istnieją. Co dalej ze Spiderem w MCU? Miało go już nie być, ale Holland wywalczył jeszcze jeden film ("Spiderman: Bezdomny":) po tym jednak wszystko co związane z obecną inkarnacją wraca do Sony. Tak, Holland, Tomei, Zendaya, Keaton wszyscy oni są na kontrakcie Sony. Niewykluczone, że Sony już przygotowuje grunt pod powrót Spideya.

_Andrzej_

Chooooleeeeeraaa. To chyba jednak nie obejrzę.

_Andrzej_

pisane 2 lata temu a ja dziś obok wypożczalni dvd i vhs przejezdzałem i otwarte jak zwykle:)

Kalafiores

Ja tym bym bardzo chciał żeby był na tyle wystarczająco dobry żeby nakręcili część w której brata się z ghost rider i wilkolakiem. Mi tam akurat 1 treaser się podobał oby nie zawiedli.

ocenił(a) film na 3
Kalafiores

Venom był lepszy od wielu filmów MCU, ja mam nadzieję że Sony nauczy się na współpracy w MCU i stworzą coś na kształt universum Spider-Mana. Spider-Many Ramiego były świetne jak na swoje czasy.

Kalafiores

połączą podobno z uniwersum scoobydoo. oby lillard znowu wcielił się w shaggy'ego. jestem ciekaw jego konfrontacji z vulture'em

cutstevens

Matthew Lillard XD. Made my day

Kalafiores

Venom 1 i 2 super !!!! Nie wiem co Ci się w tych filmach nie podobało jedyne co mogę marudzić to czas Venoma i Pajączka czemu to jest tak dziwnie zrobione ze to są dwa różne czasu ale zobaczymy. Film się zapowiada się godnie czekam z niecierpliwością. Dzisiaj była na Batmanie i… 8/10 najlepszy batman jak powstał. Dziwnie nakręcony ale wciągnął. Najważniejsze oglądając go trzeba odciąć się od innych filmów z Batmanem to jest jak by od nowa historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones