PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817046}
5,0 34 628
ocen
5,0 10 1 34628
2,8 17
ocen krytyków
Morbius
powrót do forum filmu Morbius
ocenił(a) film na 3
jakubkubata

Z technicznego punktu widzenia Michael Morbius nie jest wampirem

jakubkubata

Wydaje mi się że Leto chce odpokutować za Jokera. Trzymam w kciuki, ale po trajlerze mam lekkie obawy.

jakubkubata

Powinni wziąć Ibisza do tej roli XD

jakubkubata

Jedno jest pewne - fizycznie raczej dużo się nie nagra. Swoją zakonserwowaną, wyćwiczoną i wypucowaną 48-letnią klatę w trailerze już pokazał, mam nadzieję że na twarzy chociażby zobaczymy coś więcej niż typowy Jaredowy "sexy&angry" wzrok.

whitestripes_333

Przecież on w wielu filmach pokazuje coś więcej niż sexy and agry wzrok, to na pewno nie jest aktor jednej miny. Nawet rola Jokera która była porażką była bardzo ekspresyjna, tylko tragicznie napisana.

Progresywna

Zważywszy na to że przez ostatnie lata gra bardzo mało a jak już zagra" (Joker) to szarżuje to raczej napisałabym że "pokazywał". Ekspresja może być przeróżna, to że ktoś ma x min nie oznacza że jest świetnym aktorem, tak samo jak to że ktoś operuje oszczędnymi środkami i gra wyciszone role nie oznacza że jest słabym aktorem. Sorry, jego Jokera nic nie uratuje, nie ma co zwalać winy na scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones