Film

Super Hybrid

2010 1 godz. 34 min.
3,5 1 155
ocen
3,5 10 1155
296
chce zobaczyć
{"id":"472810","linkUrl":"/film/Mordercza+maszyna-2010-472810","alt":"Mordercza maszyna","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/28/10/472810/7342700.2.jpg"}
Tajemnicze auto, zdolne zmieniać swój wygląd i samodzielnie jeździć, poluje na mieszkańców Chicago. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

W Chicago dochodzi do wypadku samochodowego spowodowanego przez tajemnicze czarne auto. Z uwagi na prawdopodobną ucieczkę kierowcy policja odholowuje pusty wóz do garażu z warsztatem. Jeden z pracowników zostaje zabity przez pojazd, który jest w stanie poruszać się samodzielnie. Tilda (Shannon Beckner) szukając kolegi odkrywa, że z autemW Chicago dochodzi do wypadku samochodowego spowodowanego przez tajemnicze czarne auto. Z uwagi na prawdopodobną ucieczkę kierowcy policja odholowuje pusty wóz do garażu z warsztatem. Jeden z pracowników zostaje zabity przez pojazd, który jest w stanie poruszać się samodzielnie. Tilda (Shannon Beckner) szukając kolegi odkrywa, że z autem jest coś nie tak. Szef warsztatu, Ray (Oded Fehr), nie wierzy w zapewnienia kobiety. Samochód potrafiący przybrać wygląd dowolnego auta zaczyna polować na uwięzionych w budynku ludzi. Wkrótce pracownicy z przerażeniem odkrywają, że tak naprawdę nie mają do czynienia z maszyną.

studio
Stallion Media / Studio 407 / TADORA Filmproduktions
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Super Hybrid
inne tytuły
Mordercza maszyna Polska
Hybrid 3D (tytuł festiwalowy) Niemcy
Hunter (inny tytuł) USA
Hybrid (tytuł video) Australia Wielka Brytania
Więcej...
W pewnym momencie widać, jak czworo bohaterów jedzie przez garaż radiowozem, by zaparkować pojazd przy rampie i zablokować stwora. Kiedy wysiadają z samochodu, wszyscy robią to równocześnie. Nie byłoby możliwe w przypadku prawdziwego radiowozu, ponieważ tylne siedzenia pasażerów nie posiadają wewnętrznych klamek i mogą być otwierane jedynie z zewnątrz.
Film był kręcony w Regina w Kanadzie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych